Przejdź do zawartości

Problem z wieszaniem gier na Linux Mint u Kenexa: Różnice pomiędzy wersjami

Linia 41: Linia 41:
|-
|-
| Odinstalowanie gamemode || Brak poprawy
| Odinstalowanie gamemode || Brak poprawy
|-
| Wyłączenie XMP w biosie || Brak poprawy
|-
|-
| Przesłanie logów z komendy "journalctl -b" || Nie ma w nich nic ciekawego
| Przesłanie logów z komendy "journalctl -b" || Nie ma w nich nic ciekawego