17 630
edycji
(→Nie pomogło: +) |
|||
| Linia 41: | Linia 41: | ||
|- | |- | ||
| Odinstalowanie gamemode || Brak poprawy | | Odinstalowanie gamemode || Brak poprawy | ||
|- | |||
| Wyłączenie XMP w biosie || Brak poprawy | |||
|- | |- | ||
| Przesłanie logów z komendy "journalctl -b" || Nie ma w nich nic ciekawego | | Przesłanie logów z komendy "journalctl -b" || Nie ma w nich nic ciekawego | ||