Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 13:50, 21 lut 2025
, 21 lutego→Liderzy klasyfikacji generalnej Pucharu Świata
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 1387: | Linia 1387: | ||
|{{Flaga|AUT}} Stefan Kraft | |{{Flaga|AUT}} Stefan Kraft | ||
|align=center|23 listopada 2024 | |align=center|23 listopada 2024 | ||
|{{Flaga|NOR}} Lillehammer | |||
|align=center|24 listopada 2024 | |||
|{{Flaga|NOR}} Lillehammer | |||
|align=center|1 | |||
|- | |||
|align=center|2. | |||
|{{Flaga|AUT}} Jan Hörl | |||
|align=center|24 listopada 2024 | |||
|{{Flaga|NOR}} Lillehammer | |{{Flaga|NOR}} Lillehammer | ||
|align=center| | |align=center| | ||