Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 18:09, 20 lut 2025
, 20 lutego→Statystyki indywidualne
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 822: | Linia 822: | ||
<small>'''-'''</small> – Zawodnik niezgłoszony do konkursu | <small>'''-'''</small> – Zawodnik niezgłoszony do konkursu | ||
|} | |} | ||
== Konkursy drużynowe == | == Konkursy drużynowe == | ||
{| class="wikitable white" style="text-align: center; font-size: 90%; width: 60%" | {| class="wikitable white" style="text-align: center; font-size: 90%; width: 60%" | ||
| Linia 834: | Linia 834: | ||
!width=25|[[Plik:Flag of Finland.svg|15px|Lahti 23.03 – duety]] | !width=25|[[Plik:Flag of Finland.svg|15px|Lahti 23.03 – duety]] | ||
!width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 29.03]] | !width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 29.03]] | ||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<big>'''{{reprezentacja|AUT|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Stefan Kraft | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Daniel Tschofenig | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Artti Aigro | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kaimar Vagul | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Niko Kytösaho | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Eetu Nousiainen | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Valentin Foubert | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Enzo Milesi | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Ryōyū Kobayashi | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ren Nikaidō | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Ilja Miziernych | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Danił Wasiljew | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Pius Paschke | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Andreas Wellinger | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Johann André Forfang | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Paweł Wąsek | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Aleksander Zniszczoł | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Daniel Cacina | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Mihnea Spulber | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Anže Lanišek | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Timi Zajc | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Erik Belshaw | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Tate Frantz | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Gregor Deschwanden | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Killian Peier | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Muhammed Ali Bedir | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Fatih Arda İpcioğlu | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<big>'''{{reprezentacja|UKR|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Witalij Kaliniczenko | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jewhen Marusiak | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Giovanni Bresadola | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Alex Insam | |||
||+ || || || || || || | |||
|} | |} | ||
== Zwycięzcy kwalifikacji do zawodów == | == Zwycięzcy kwalifikacji do zawodów == | ||