Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

Nie podano opisu zmian
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 26: Linia 26:
!3. miejsce
!3. miejsce
|-
|-
|align=right|1.
|bgcolor=FFFACD align=right|1.
|bgcolor=FFFACD align=right|22 listopada 2024
|rowspan=3|{{Flaga|NOR}} Lillehammer
|rowspan=3 align=center|HS140
|bgcolor=FFFACD align=center|mikst
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|
|-
|align=right|2.
|align=right|23 listopada 2024
|align=right|23 listopada 2024
|rowspan=2|{{Flaga|NOR}} Lillehammer
|rowspan=2 align=center|HS140
|rowspan=2 align=center|–
|rowspan=2 align=center|–
|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft
|
|{{flaga|SLO}} Domen Prevc
|
|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang
|
|-
|-
|align=right|2.
|align=right|3.
|align=right|24 listopada 2024
|align=right|24 listopada 2024
|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik
|
|{{flaga|SUI}} Remo Imhof
|
|{{flaga|SLO}} Peter Prevc
|
|-
|-
|align=right|3.
|align=right|4.
|align=right|30 listopada 2024
|align=right|30 listopada 2024
|rowspan=2|{{Flaga|FIN}} Ruka
|rowspan=2|{{Flaga|FIN}} Ruka
|rowspan=2 align=center|HS142
|rowspan=2 align=center|HS142
|rowspan=2 align=center|–
|rowspan=2 align=center|–
|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger
|
|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden
|
|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik
|
|-
|-
|align=right|4.
|align=right|5.
|align=right|1 grudnia 2024
|align=right|1 grudnia 2024
|{{flaga|AUT}} Jan Hörl
|
|{{flaga|GER}} Karl Geiger
|
|{{flaga|POL}} Piotr Żyła
|
|-
|-
|bgcolor=FFFACD align=right|5.
|align=right|6.
|bgcolor=FFFACD align=right|7 grudnia 2024
|align=right|7 grudnia 2024
|rowspan=2|{{Flaga|POL}} Wisła
|rowspan=2|{{Flaga|POL}} Wisła
|rowspan=2 align=center|HS134
|rowspan=2 align=center|HS134
|bgcolor=FFFACD align=center|duety
|rowspan=2 align=center|
|bgcolor=FFFACD|{{Wyniki konkursu drużynowego|{{reprezentacja|SLO|sn}}|Domen Prevc|Peter Prevc}}<br />{{Wyniki konkursu drużynowego|{{reprezentacja|AUT|sn}}|Stefan Kraft|Jan Hörl}}
|
|{{komórka-skrót|nie dotyczy}}
|
|bgcolor=FFFACD|{{Wyniki konkursu drużynowego|{{reprezentacja|POL|sn}}|Dawid Kubacki|Piotr Żyła}}
|
|-
|-
|align=right|6.
|align=right|7.
|align=right|8 grudnia 2024
|align=right|8 grudnia 2024
|align=center|–
|
|{{flaga|AUT}} Jan Hörl
|
|{{flaga|POL}} Piotr Żyła
|
|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft<br />{{flaga|SUI}} Remo Imhof
|-
|-
|bgcolor=FFFACD align=right|7.
|bgcolor=FFFACD align=right|8.
|bgcolor=FFFACD align=right|13 grudnia 2024
|bgcolor=FFFACD align=right|13 grudnia 2024
|rowspan=3|{{Flaga|GER}} Titisee-Neustadt
|rowspan=3|{{Flaga|GER}} Titisee-Neustadt
|rowspan=3 align=center|HS142
|rowspan=3 align=center|HS142
|bgcolor=FFFACD align=center|duety
|bgcolor=FFFACD align=center|duety
|bgcolor=FFFACD|{{Wyniki konkursu drużynowego|{{reprezentacja|NOR|sn}}|Halvor Egner Granerud|Marius Lindvik}}
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|{{Wyniki konkursu drużynowego|{{reprezentacja|AUT|sn}}|Stefan Kraft|Jan Hörl}}
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|{{Wyniki konkursu drużynowego|{{reprezentacja|POL|sn}}|Dawid Kubacki|Piotr Żyła}}
|bgcolor=FFFACD|
|-
|-
|align=right|8.
|align=right|9.
|align=right|14 grudnia 2024
|align=right|14 grudnia 2024
|rowspan=2 align=center|–
|rowspan=2 align=center|–
|{{flaga|SLO}} Domen Prevc
|
|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft
|
|{{flaga|SLO}} Timi Zajc
|
|-
|-
|align=right|9.
|align=right|10.
|align=right|15 grudnia 2024
|align=right|15 grudnia 2024
|{{flaga|SLO}} Domen Prevc
|
|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft
|
|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud
|
|-
|-
|align=right|10.
|align=right|11.
|align=right|21 grudnia 2024
|align=right|21 grudnia 2024
|rowspan=2|{{Flaga|SUI}} Engelberg
|rowspan=2|{{Flaga|SUI}} Engelberg
Linia 103: Linia 109:
|
|
|-
|-
|align=right|11.
|align=right|12.
|align=right|22 grudnia 2024
|align=right|22 grudnia 2024
|
|
Linia 109: Linia 115:
|
|
|-bgcolor=D0F0C0
|-bgcolor=D0F0C0
|style="border-top-width:3px" align=right|12.
|style="border-top-width:3px" align=right|13.
|style="border-top-width:3px" align=right|29 grudnia 2024
|style="border-top-width:3px" align=right|29 grudnia 2024
|style="border-top-width:3px"|{{Flaga|GER}} Oberstdorf
|style="border-top-width:3px"|{{Flaga|GER}} Oberstdorf
Linia 118: Linia 124:
|style="border-top-width:3px"|
|style="border-top-width:3px"|
|-bgcolor=D0F0C0
|-bgcolor=D0F0C0
|align=right|13.
|align=right|14.
|align=right|1 stycznia 2025
|align=right|1 stycznia 2025
||{{Flaga|GER}} Garmisch-Partenkirchen
||{{Flaga|GER}} Garmisch-Partenkirchen
Linia 126: Linia 132:
|
|
|-bgcolor=D0F0C0
|-bgcolor=D0F0C0
|align=right|14.
|align=right|15.
|align=right|4 stycznia 2025
|align=right|4 stycznia 2025
|{{Flaga|AUT}} Innsbruck
|{{Flaga|AUT}} Innsbruck
Linia 134: Linia 140:
|
|
|-bgcolor=D0F0C0
|-bgcolor=D0F0C0
|align=right|15.
|align=right|16.
|align=right|6 stycznia 2025
|align=right|6 stycznia 2025
|{{Flaga|AUT}} Bischofshofen
|{{Flaga|AUT}} Bischofshofen
Linia 147: Linia 153:
|style="border-bottom-width:3px"|
|style="border-bottom-width:3px"|
|-
|-
|16.
|{{komórka-skrót|nie dotyczy}}
|align=right|11 stycznia 2025
|align=right|11 stycznia 2025
|rowspan=2|{{Flaga|ITA}} Predazzo
|rowspan=2|{{Flaga|ITA}} Predazzo
|rowspan=2 align=center|HS143
|rowspan=2 align=center|HS143
|rowspan=2 align=center|
|rowspan=2 align=center|<ref name="Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025" group="lower-alpha">Konkurs odwołany z powodu przedłużającej się przebudowy skoczni w związku z ZIO 2026.</ref>
|
| align=center colspan=3 {{kom-skrót|odwołany}}
|
|
|-
|-
|17.
|{{komórka-skrót|nie dotyczy}}
|align=right|12 stycznia 2025
|align=right|12 stycznia 2025
|
|align=center colspan=3 {{kom-skrót|odwołany}}
|
|
|-
|-
|bgcolor=FFFACD align=right|18.
|bgcolor=FFFACD align=right|17.
|bgcolor=FFFACD align=right|18 stycznia 2025
|bgcolor=FFFACD align=right|18 stycznia 2025
|rowspan=2|{{flaga|POL}} Zakopane
|rowspan=2|{{flaga|POL}} Zakopane
Linia 171: Linia 173:
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|
|-
|-
|align=right|19.
|align=right|18.
|align=right|19 stycznia 2025
|align=right|19 stycznia 2025
|align=center|–
|align=center|–
Linia 178: Linia 180:
|
|
|-bgcolor=E6E6E6
|-bgcolor=E6E6E6
|align=right|20.
|align=right|19.
|align=right|25 stycznia 2025
|align=right|25 stycznia 2025
|rowspan=2|{{Flaga|AUT}} Bad Mitterndorf
|rowspan=2|{{Flaga|GER}} Oberstdorf
|rowspan=2 align=center|HS235
|rowspan=2 align=center|HS235
|rowspan=2 align=center|loty
|rowspan=2 align=center|loty
Linia 187: Linia 189:
|
|
|-bgcolor=E6E6E6
|-bgcolor=E6E6E6
|align=right|21.
|align=right|20.
|align=right|26 stycznia 2025
|align=right|26 stycznia 2025
|
|
Linia 193: Linia 195:
|
|
|-
|-
|bgcolor=FFFACD align=right|22.
|bgcolor=FFFACD align=right|21.
|bgcolor=FFFACD align=right|31 stycznia 2025
|bgcolor=FFFACD align=right|31 stycznia 2025
|rowspan=3|{{Flaga|GER}} Willingen
|rowspan=3|{{Flaga|GER}} Willingen
|rowspan=3 align=center|HS147
|rowspan=3 align=center|HS147
|bgcolor=FFFACD align=center|duety
|bgcolor=FFFACD align=center|mikst
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|
|-
|-
|align=right|23.
|align=right|22.
|align=right|1 lutego 2025
|align=right|1 lutego 2025
|rowspan=2 align=center|–
|rowspan=2 align=center|–
Linia 209: Linia 211:
|
|
|-
|-
|align=right|24.
|align=right|23.
|align=right|2 lutego 2025
|align=right|2 lutego 2025
|
|
Linia 215: Linia 217:
|
|
|-
|-
|align=right|25.
|align=right|24.
|align=right|8 lutego 2025
|align=right|8 lutego 2025
|rowspan=3|{{Flaga|USA}} Lake Placid
|rowspan=3|{{Flaga|USA}} Lake Placid
Linia 224: Linia 226:
|
|
|-
|-
|bgcolor=FFFACD align=right|26.
|bgcolor=FFFACD align=right|25.
|bgcolor=FFFACD align=right|8 lutego 2025
|bgcolor=FFFACD align=right|8 lutego 2025
|bgcolor=FFFACD align=center|duety
|bgcolor=FFFACD align=center|mikst
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|
|-
|-
|align=right|27.
|align=right|26.
|align=right|9 lutego 2025
|align=right|9 lutego 2025
|align=center|–
|align=center|–
Linia 238: Linia 240:
|
|
|-
|-
|align=right|28.
|align=right|27.
|align=right|15 lutego 2025
|align=right|15 lutego 2025
|rowspan=2|{{Flaga|JPN}} Sapporo
|rowspan=2|{{Flaga|JPN}} Sapporo
Linia 247: Linia 249:
|
|
|-
|-
|align=right|29.
|align=right|28.
|align=right|16 lutego 2025
|align=right|16 lutego 2025
|
|
Linia 255: Linia 257:
|colspan=8|
|colspan=8|
|-bgcolor=FFE141
|-bgcolor=FFE141
|colspan=8 align=center|'''Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym 2025''' • {{flaga|NOR}} Trondheim,  26 lutego – 9 marca 2025
|colspan=8 align=center|'''[[Skoki narciarskie na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2025 (fikcyjne)|Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym 2025]]''' • {{flaga|NOR}} Trondheim,  26 lutego – 9 marca 2025
|-
|-
|colspan=8|
|colspan=8|
|-bgcolor=DFF5E0
|-bgcolor=DFF5E0
|align=right style="border-top-width:3px"|30.
|align=right style="border-top-width:3px"|29.
|align=right style="border-top-width:3px"|13 marca 2025
|align=right style="border-top-width:3px"|13 marca 2025
|style="border-top-width:3px"|{{flaga|NOR}} Oslo
|style="border-top-width:3px"|{{flaga|NOR}} Oslo
Linia 268: Linia 270:
|style="border-top-width:3px"|
|style="border-top-width:3px"|
|-bgcolor=DFF5E0
|-bgcolor=DFF5E0
|align=right|31.
|align=right|30.
|align=right|15 marca 2025
|align=right|15 marca 2025
|rowspan=2|{{flaga|NOR}} Vikersund
|rowspan=2|{{flaga|NOR}} Vikersund
Linia 277: Linia 279:
|
|
|-bgcolor=DFF5E0
|-bgcolor=DFF5E0
|align=right|32.
|align=right|31.
|align=right|16 marca 2025
|align=right|16 marca 2025
|
|
Linia 288: Linia 290:
|style="border-bottom-width:3px"|
|style="border-bottom-width:3px"|
|-
|-
|align=right|33.
|align=right|32.
|align=right|22 marca 2025
|align=right|22 marca 2025
|rowspan=2|{{Flaga|FIN}} Lahti
|rowspan=2|{{Flaga|FIN}} Lahti
Linia 297: Linia 299:
|
|
|-
|-
|bgcolor=FFFACD align=right|34.
|bgcolor=FFFACD align=right|33.
|bgcolor=FFFACD align=right|23 marca 2025
|bgcolor=FFFACD align=right|23 marca 2025
|bgcolor=FFFACD align=center|druż.
|bgcolor=FFFACD align=center|duety
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|
|bgcolor=FFFACD|
|-bgcolor=FFE1F8
|-bgcolor=FFE1F8
|align=right style="border-top-width:3px"|35.
|align=right style="border-top-width:3px"|34.
|align=right style="border-top-width:3px"|28 marca 2025
|align=right style="border-top-width:3px"|28 marca 2025
|bgcolor=FFE1F8 rowspan=3 style="border-top-width:3px"|{{Flaga|SLO}} Planica
|bgcolor=FFE1F8 rowspan=3 style="border-top-width:3px"|{{Flaga|SLO}} Planica
Linia 313: Linia 315:
|style="border-top-width:3px"|
|style="border-top-width:3px"|
|-bgcolor=FFFACD
|-bgcolor=FFFACD
|align=right|36.
|align=right|35.
|align=right|29 marca 2025
|align=right|29 marca 2025
|align=center|P7, loty, druż.
|align=center|P7, loty, druż.
Linia 320: Linia 322:
|
|
|-bgcolor=FFE1F8
|-bgcolor=FFE1F8
|align=right|37.
|align=right|36.
|align=right|30 marca 2025
|align=right|30 marca 2025
|align=center|P7, loty
|align=center|P7, loty
Linia 357: Linia 359:
|-
|-
| {{colorbox|#f9f9f9}} zawody indywidualne
| {{colorbox|#f9f9f9}} zawody indywidualne
| {{colorbox|#FFFACD}} zawody drużynowe/duety
| {{colorbox|#FFFACD}} zawody drużynowe/duety/mikst
| {{colorbox|#D0F0C0}} Turniej Czterech Skoczni
| {{colorbox|#D0F0C0}} Turniej Czterech Skoczni
| {{colorbox|#DFF5E0}} Raw Air
| {{colorbox|#DFF5E0}} Raw Air
2122

edycje