Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 00:10, 30 gru 2024
, 30 gru 2024→Liderzy klasyfikacji generalnej Pucharu Świata
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 1533: | Linia 1533: | ||
|align=center|8 grudnia 2024 | |align=center|8 grudnia 2024 | ||
|{{Flaga|POL}} Wisła | |{{Flaga|POL}} Wisła | ||
|align=center|15 grudnia 2024 | |||
|{{Flaga|GER}} Titisee-Neustadt | |||
|align=center|2 | |||
|- | |||
|align=center|4. | |||
|{{Flaga|AUT}} Stefan Kraft | |||
|align=center|15 grudnia 2024 | |||
|{{Flaga|GER}} Titisee-Neustadt | |||
| | | | ||
| | | | ||
|align=center| | |align=center|1 | ||
|} | |} | ||