Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 23:18, 29 gru 2024
, 29 gru 2024→Liderzy klasyfikacji generalnej Pucharu Narodów
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 1577: | Linia 1577: | ||
|{{reprezentacja|AUT|sn}} | |{{reprezentacja|AUT|sn}} | ||
|align=center|13 grudnia 2024 | |align=center|13 grudnia 2024 | ||
|{{Flaga|GER}} Titisee-Neustadt | |||
|align=center|14 grudnia 2024 | |||
|{{Flaga|GER}} Titisee-Neustadt | |||
|align=center|1 | |||
|- | |||
|align=center|5. | |||
|{{reprezentacja|SLO|sn}} | |||
|align=center|14 grudnia 2024 | |||
|{{Flaga|GER}} Titisee-Neustadt | |{{Flaga|GER}} Titisee-Neustadt | ||
| | | | ||