Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 22:21, 11 gru 2024
, 11 gru 2024→Liderzy klasyfikacji generalnej Pucharu Świata
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 1498: | Linia 1498: | ||
|align=center|30 listopada 2024 | |align=center|30 listopada 2024 | ||
|{{Flaga|FIN}} Ruka | |{{Flaga|FIN}} Ruka | ||
|align=center|8 grudnia 2024 | |||
|{{Flaga|POL}} Wisła | |||
|align=center|2 | |||
|- | |||
|align=center|3. | |||
|{{Flaga|AUT}} Jan Hörl | |||
|align=center|8 grudnia 2024 | |||
|{{Flaga|POL}} Wisła | |||
| | | | ||
| | | | ||
|align=center| | |align=center|1 | ||
|} | |} | ||