Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

→‎Statystyki indywidualne: Japonia, Chiny, Austria, Czechy, Norwegia, Włochy, Bułgaria, Słowacja, Rumunia i Ukraina
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
(→‎Statystyki indywidualne: Japonia, Chiny, Austria, Czechy, Norwegia, Włochy, Bułgaria, Słowacja, Rumunia i Ukraina)
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 741: Linia 741:
|-
|-
|align=left|Benjamin Østvold
|align=left|Benjamin Østvold
|bgcolor=FFCC00|29 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|29 ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Robin Pedersen
|align=left|Robin Pedersen
|q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sondre Ringen
|align=left|Sondre Ringen
|q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}}
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}}
|bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|26 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|26 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Fredrik Villumstad
|align=left|Fredrik Villumstad
Linia 793: Linia 793:
|align=left|Mihnea Spulber
|align=left|Mihnea Spulber
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big>
|-
|align=left|Hektor Kapustík
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big>
Linia 867: Linia 872:
|align=left|Fatih Arda İpcioğlu
|align=left|Fatih Arda İpcioğlu
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|UKR|sn}}'''</big>
|-
|align=left|Witalij Kaliniczenko
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Jewhen Marusiak
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big>
2122

edycje