Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 19:52, 8 gru 2024
, 8 gru 2024→Statystyki indywidualne: Japonia, Chiny, Austria, Czechy, Norwegia, Włochy, Bułgaria, Słowacja, Rumunia i Ukraina
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Japonia, Chiny, Austria, Czechy, Norwegia, Włochy, Bułgaria, Słowacja, Rumunia i Ukraina) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 741: | Linia 741: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Benjamin Østvold | |align=left|Benjamin Østvold | ||
|bgcolor=FFCC00|29 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robin Pedersen | |align=left|Robin Pedersen | ||
|q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sondre Ringen | |align=left|Sondre Ringen | ||
|q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | |align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | ||
|bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|26 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|26 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Fredrik Villumstad | |align=left|Fredrik Villumstad | ||
| Linia 793: | Linia 793: | ||
|align=left|Mihnea Spulber | |align=left|Mihnea Spulber | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Hektor Kapustík | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big> | ||
| Linia 867: | Linia 872: | ||
|align=left|Fatih Arda İpcioğlu | |align=left|Fatih Arda İpcioğlu | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|UKR|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Witalij Kaliniczenko | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jewhen Marusiak | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big> | ||