Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 00:22, 7 gru 2024
, 7 gru 2024→Klasyfikacja indywidualna
(→Kalendarz zawodów: Podium 24.11) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 872: | Linia 872: | ||
== Klasyfikacje == | == Klasyfikacje == | ||
=== Klasyfikacja indywidualna === | === Klasyfikacja indywidualna === | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 24 listopada 2024, po 2/30 konkursów''</small> | ||
{| class="wikitable white" style="text-align:center" | {| class="wikitable white" style="text-align:center" | ||
!Miejsce | !Miejsce | ||
| Linia 879: | Linia 879: | ||
!Punkty | !Punkty | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft || | |1. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||2 ||145 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc || | |2. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||2 ||120 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{flaga|NOR}} | |3. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||2 ||115 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{flaga| | |4. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||2 ||106 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{flaga| | |5. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||2 ||96 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{flaga| | |6. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc ||2 ||89 | ||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{flaga|NOR}} | |7. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||2 ||82 | ||
|- | |- | ||
|8. ||align=left|{{flaga| | |8. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||2 ||72 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{flaga|SLO}} | |9. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||2 ||71 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{flaga| | |10. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||2 ||60 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{flaga| | |11. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||2 |||50 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{flaga| | |12. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||2 ||48 | ||
|- | |- | ||
|13. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi || | |13. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||2 ||38 | ||
|- | |- | ||
|14. ||align=left|{{flaga| | |14. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||2 ||35 | ||
|- | |- | ||
|15. ||align=left|{{flaga| | |15. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||2 ||31 | ||
|- | |- | ||
|16. ||align=left|{{flaga| | |16. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho ||2 ||26 | ||
|- | |- | ||
|17. ||align=left|{{flaga| | |17. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||2 ||25 | ||
|- | |- | ||
|18. ||align=left|{{flaga| | |18. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||2 ||24 | ||
|- | |- | ||
|19. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=2|19. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||2 ||22 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||2 ||22 | |||
|- | |- | ||
|21. ||align=left|{{flaga| | |21. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||2 ||21 | ||
|- | |- | ||
|22. ||align=left|{{flaga| | |22. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||1 ||20 | ||
|- | |- | ||
|23. ||align=left|{{flaga| | |23. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||2 ||16 | ||
|- | |- | ||
|24. ||align=left|{{flaga| | |24. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||1 ||14 | ||
|- | |- | ||
|25. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=2|25. ||align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||2 ||12 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||2 ||12 | |||
|- | |- | ||
|27. ||align=left|{{flaga| | |27. ||align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka ||2 ||11 | ||
|- | |- | ||
|28. ||align=left|{{flaga| | |28. ||align=left|{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal ||2 ||9 | ||
|- | |- | ||
|29. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=2|29. ||align=left|{{flaga|ITA}} Francesco Cecon ||2 ||8 | ||
|- | |- | ||
| | |align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||2 ||8 | ||
|- | |||
|31. ||align=left|{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli ||1 ||6 | |||
|- | |||
|32. ||align=left|{{flaga|GER}} Stephan Leyhe ||2 ||4 | |||
|- | |||
|33. ||align=left|{{flaga|GER}} Pius Paschke ||2 ||3 | |||
|- | |||
|rowspan=2|34. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||2 ||2 | |||
|- | |||
|align=left|{{flaga|NOR}} Benjamin Østvold ||1 ||2 | |||
|- | |||
|36. ||align=left|{{flaga|JPN}} Rentarō Nishida ||2 ||1 | |||
|} | |} | ||