Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 10:23, 4 gru 2024
, 4 gru 2024→Skocznie
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 594: | Linia 594: | ||
!width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 28.03]] | !width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 28.03]] | ||
!width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 30.03]] | !width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 30.03]] | ||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|AUT|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Michael Hayböck | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jan Hörl | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Daniel Huber | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Stefan Kraft | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Maximilian Steiner | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Daniel Tschofenig | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|BUL|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Władimir Zografski | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Song Qiwu | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Roman Koudelka | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Antti Aalto | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Niko Kytösaho | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Eetu Nousiainen | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Vilho Palosaari | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kasperi Valto | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Valentin Foubert | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Enzo Milesi | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Junshirō Kobayashi | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ryōyū Kobayashi | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Naoki Nakamura | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ren Nikaidō | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Rentarō Nishida | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Ilja Miziernych | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Swiatosław Nazarienko | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Danił Wasiljew | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|KOR|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Choi Heung-chul | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Markus Eisenbichler | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Karl Geiger | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Stephan Leyhe | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Pius Paschke | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Andreas Wellinger | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Johann André Forfang | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Halvor Egner Granerud | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Bendik Jakobsen Heggli | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Robert Johansson | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Marius Lindvik | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Benjamin Østvold | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Robin Pedersen | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Sondre Ringen | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Fredrik Villumstad | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Dawid Kubacki | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kamil Stoch | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Paweł Wąsek | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Aleksander Zniszczoł | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Piotr Żyła | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Ilja Mańkow | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Danił Sadriejew | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Daniel Cacina | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Mihnea Spulber | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Žiga Jelar | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Anže Lanišek | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Domen Prevc | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Peter Prevc | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Matija Vidic | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Timi Zajc | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Erik Belshaw | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kevin Bickner | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Decker Dean | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Tate Frantz | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Andrew Urlaub | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Gregor Deschwanden | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Remo Imhof | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Killian Peier | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Felix Trunz | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Yanick Wasser | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Fatih Arda İpcioğlu | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Giovanni Bresadola | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Andrea Campregher | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Francesco Cecon | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Alex Insam | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=30|Legenda | !colspan=30|Legenda | ||
| Linia 615: | Linia 863: | ||
|} | |} | ||
---> | ---> | ||
== Zwycięzcy kwalifikacji do zawodów == | == Zwycięzcy kwalifikacji do zawodów == | ||
Przed każdymi zawodami Pucharu Świata rozgrywa się kwalifikacje, wyłaniające uczestników konkursu głównego, przy czym na skoczniach dużych awansuje 50 najlepszych skoczków, a na skoczniach mamucich (konkursy lotów) awansuje 40 najlepszych zawodników. | Przed każdymi zawodami Pucharu Świata rozgrywa się kwalifikacje, wyłaniające uczestników konkursu głównego, przy czym na skoczniach dużych awansuje 50 najlepszych skoczków, a na skoczniach mamucich (konkursy lotów) awansuje 40 najlepszych zawodników. | ||