Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 20:44, 3 gru 2024
, 3 gru 2024→Skocznie
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 615: | Linia 615: | ||
|} | |} | ||
---> | ---> | ||
== Zwycięzcy kwalifikacji do zawodów == | |||
Przed każdymi zawodami Pucharu Świata rozgrywa się kwalifikacje, wyłaniające uczestników konkursu głównego, przy czym na skoczniach dużych awansuje 50 najlepszych skoczków, a na skoczniach mamucich (konkursy lotów) awansuje 40 najlepszych zawodników. | |||
Nie przeprowadza się kwalifikacji do ostatniego konkursu indywidualnego w sezonie (tzw. finału Pucharu Świata), w którym prawo startu ma wyłącznie najlepszych 30 zawodników klasyfikacji generalnej PŚ. Gdyby kraj organizujący tę rywalizację (Słowenia) miał mniej niż 4 skoczków w tej grupie, mógłby wystawić dodatkowo tylu zawodników, aby wypełnić ten limit. | |||
{| class="wikitable white" style="font-size: 90%" | |||
|- | |||
!Lp | |||
!Data kwalifikacji | |||
!Data konkursu | |||
!Miejsce | |||
!Zawodnik | |||
|- | |||
|align=right|1. | |||
|align=right|22 listopada 2024 | |||
|align=right|23 listopada 2024 | |||
|rowspan=2|{{flaga|NOR}} Lillehammer | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|2. | |||
|align=right|24 listopada 2024 | |||
|align=right|24 listopada 2024 | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|3. | |||
|align=right|29 listopada 2024 | |||
|align=right|30 listopada 2024 | |||
|rowspan=2|{{flaga|FIN}} Ruka | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|4. | |||
|align=right|1 grudnia 2024 | |||
|align=right|1 grudnia 2024 | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|5. | |||
|align=right|6 grudnia 2024 | |||
|align=right|8 grudnia 2024 | |||
|{{flaga|POL}} Wisła | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|6. | |||
|align=right|14 grudnia 2024 | |||
|align=right|14 grudnia 2024 | |||
|rowspan=2|{{flaga|GER}} Titisee-Neustadt | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|7. | |||
|align=right|15 grudnia 2024 | |||
|align=right|15 grudnia 2024 | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|8. | |||
|align=right|20 grudnia 2024 | |||
|align=right|21 grudnia 2024 | |||
|rowspan=2|{{flaga|SUI}} Engelberg | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|9. | |||
|align=right|22 grudnia 2024 | |||
|align=right|22 grudnia 2024 | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|10. | |||
|align=right|28 grudnia 2024 | |||
|align=right|29 grudnia 2024 | |||
|{{flaga|GER}} Oberstdorf | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|11. | |||
|align=right|31 grudnia 2024 | |||
|align=right|1 stycznia 2025 | |||
|{{flaga|GER}} Garmisch-Partenkirchen | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|12. | |||
|align=right|3 stycznia 2025 | |||
|align=right|4 stycznia 2025 | |||
|{{flaga|AUT}} Innsbruck | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|13. | |||
|align=right|5 stycznia 2025 | |||
|align=right|6 stycznia 2025 | |||
|{{flaga|AUT}} Bischofshofen | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|14. | |||
|align=right|10 stycznia 2025 | |||
|align=right|11 stycznia 2025 | |||
|rowspan=2|{{flaga|ITA}} Predazzo | |||
|- | |||
|align=right|15. | |||
|align=right|12 stycznia 2025 | |||
|align=right|12 stycznia 2025 | |||
|- | |||
|align=right|16. | |||
|align=right|19 stycznia 2025 | |||
|align=right|19 stycznia 2025 | |||
|{{flaga|POL}} Zakopane | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|17. | |||
|align=right|24 stycznia 2025 | |||
|align=right|25 stycznia 2025 | |||
|rowspan=2|{{flaga|AUT}} Bad Mitterndorf | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|18. | |||
|align=right|26 stycznia 2025 | |||
|align=right|26 stycznia 2025 | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|19. | |||
|align=right|1 lutego 2025 | |||
|align=right|1 lutego 2025 | |||
|rowspan=2|{{flaga|GER}} Willingen | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|20. | |||
|align=right|2 lutego 2025 | |||
|align=right|2 lutego 2025 | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|21. | |||
|align=right|8 lutego 2025 | |||
|align=right|8 lutego 2025 | |||
|rowspan=2|{{flaga|USA}} Lake Placid | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|22. | |||
|align=right|9 lutego 2025 | |||
|align=right|9 lutego 2025 | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|23. | |||
|align=right|14 lutego 2025 | |||
|align=right|15 lutego 2025 | |||
|rowspan=2|{{flaga|JPN}} Sapporo | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|24. | |||
|align=right|16 lutego 2025 | |||
|align=right|16 lutego 2025 | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|25. | |||
|align=right|13 marca 2025 | |||
|align=right|13 marca 2025 | |||
|{{flaga|NOR}} Oslo | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|26. | |||
|align=right|14 marca 2025 | |||
|align=right|15 marca 2025 | |||
|rowspan=2|{{flaga|NOR}} Vikersund | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|27. | |||
|align=right|16 marca 2025 | |||
|align=right|16 marca 2025 | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|28. | |||
|align=right|22 marca 2025 | |||
|align=right|22 marca 2025 | |||
|{{flaga|FIN}} Lahti | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|29. | |||
|align=right|27 marca 2025 | |||
|align=right|28 marca 2025 | |||
|{{flaga|SLO}} Planica | |||
| | |||
|} | |||