Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 19:22, 2 gru 2024
, 2 gru 2024→Kalendarz zawodów: +
Nie podano opisu zmian Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Kalendarz zawodów: +) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 362: | Linia 362: | ||
| {{colorbox|#E6E6E6}} PŚ w lotach | | {{colorbox|#E6E6E6}} PŚ w lotach | ||
| {{colorbox|#FFE1F8}} Planica 7 | | {{colorbox|#FFE1F8}} Planica 7 | ||
|} | |||
== Skocznie == | |||
W tabeli podano rekordy skoczni obowiązujące przed rozpoczęciem Pucharu Świata 2024/2025 lub ustanowione bądź wyrównane w trakcie jego trwania (wyróżnione '''wytłuszczeniem'''). | |||
{| class="wikitable white sortable" | |||
!rowspan=2|Zdjęcie | |||
!rowspan=2|Nazwa skoczni | |||
!rowspan=2|Miejscowość | |||
!rowspan=2 width=35|K | |||
!rowspan=2 width=35|HS | |||
!colspan=3|Rekord skoczni | |||
|- | |||
!Odległość | |||
!Rekordzista | |||
!Data | |||
|- | |||
|rowspan=2 align=center|[[Plik:Lillehammer Ski Jump.jpg|75x75px]] | |||
|rowspan=2|Lysgårdsbakken | |||
|rowspan=2|{{Flaga|NOR}} Lillehammer | |||
|rowspan=2 align=right|K-123 | |||
|rowspan=2 align=right|HS-140 | |||
|rowspan=2 align=right|146,0 m | |||
|{{Flaga|SUI}} Simon Ammann | |||
|align=right|05.12.2009 | |||
|- | |||
|{{Flaga|GER}} Markus Eisenbichler | |||
|align=right|16.03.2023 | |||
|- | |||
|[[Plik:Kuusamo Rukatunturi K-120.jpg|75x75px]] | |||
|Rukatunturi | |||
|{{Flaga|FIN}} Ruka | |||
|align=right|K-120 | |||
|align=right|HS-142 | |||
|align=right|150,5 m | |||
|{{Flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud | |||
|align=right|27.11.2022 | |||
|- | |||
|[[Plik:POL Wisła Malinka Skocznia.JPG|75x75px]] | |||
|im. Adama Małysza | |||
|{{Flaga|POL}} Wisła | |||
|align=right|K-120 | |||
|align=right|HS-134 | |||
|align=right|140,5 m | |||
|{{Flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud | |||
|align=right|14.01.2024 | |||
|- | |||
|[[Plik:Hochfirstschanze (März 2016).jpg|alt=|75x75px]] | |||
|Hochfirstschanze | |||
|{{Flaga|GER}} Titisee-Neustadt | |||
|align=right|K-125 | |||
|align=right|HS-142 | |||
|align=right|148,0 m | |||
|{{Flaga|SLO}} Domen Prevc | |||
|align=right|11.03.2016 | |||
|- | |||
|rowspan=2|[[Plik:Engelberg HS140 (2).jpg|75x75px]] | |||
|rowspan=2|Gross-Titlis-Schanze | |||
|rowspan=2|{{Flaga|SUI}} Engelberg | |||
|rowspan=2 align=right|K-125 | |||
|rowspan=2 align=right|HS-140 | |||
|rowspan=2 align=right|144,0 m | |||
|{{Flaga|SLO}} Domen Prevc | |||
|align=right|18.12.2016 | |||
|- | |||
|{{Flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi | |||
|align=right|16.12.2018 | |||
|- | |||
|[[Plik:Schattenberg20061230.jpg|75x75px]] | |||
|Schattenbergschanze | |||
|{{Flaga|GER}} Oberstdorf | |||
|align=right|K-120 | |||
|align=right|HS-137 | |||
|align=right|143,5 m | |||
|{{Flaga|NOR}} Sigurd Pettersen | |||
|align=right|29.12.2003 | |||
|- | |||
|[[Plik:Garmisch-Partenkirchen - Grosse Olympiaschanze.jpg|75x75px]] | |||
|Große Olympiaschanze | |||
|{{Flaga|GER}} Garmisch-Partenkirchen | |||
|align=right|K-125 | |||
|align=right|HS-142 | |||
|align=right|144,0 m | |||
|{{Flaga|POL}} Dawid Kubacki | |||
|align=right|01.01.2021 | |||
|- | |||
|[[Plik:Bergisel Ski-Jump (32053673714).jpg|75x75px]] | |||
|Bergisel | |||
|{{Flaga|AUT}} Innsbruck | |||
|align=right|K-120 | |||
|align=right|HS-128 | |||
|align=right|138,0 m | |||
|{{Flaga|AUT}} Michael Hayböck | |||
|align=right|04.01.2015 | |||
|- | |||
|[[Plik:Schanzenanlage B'Hofen.JPG|75x75px]] | |||
|im. Paula Ausserleitnera | |||
|{{Flaga|AUT}} Bischofshofen | |||
|align=right|K-125 | |||
|align=right|HS-142 | |||
|align=right|145,0 m | |||
|{{Flaga|POL}} Dawid Kubacki | |||
|align=right|06.01.2019 | |||
|- | |||
|rowspan=2|[[Plik:Trampolino Giuseppe dal Ben 2012-38.JPG|75px]] | |||
|rowspan=2|Trampolino Dal Ben | |||
|rowspan=2|{{Flaga|ITA}} Predazzo | |||
|rowspan=2 align=right|K128 | |||
|rowspan=2 align=right|HS143 | |||
|rowspan=2 align=right|136,0 m | |||
|{{Flaga|POL}} Adam Małysz | |||
|align=right|22.02.2003 | |||
|- | |||
|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi | |||
|align=right|12.01.2019 | |||
|- | |||
|[[Plik:Wielka Krokiew 03.jpg|75x75px]] | |||
|Wielka Krokiew | |||
|{{Flaga|POL}} Zakopane | |||
|align=right|K-125 | |||
|align=right|HS-140 | |||
|align=right|147,0 m | |||
|{{Flaga|JPN}} Yukiya Satō | |||
|align=right|25.01.2020 | |||
|- | |||
|[[Plik:Kulm - Skiflugschanze1.jpg|75x75px]] | |||
|Kulm | |||
|{{Flaga|AUT}} Bad Mitterndorf | |||
|align=right|K-200 | |||
|align=right|HS-235 | |||
|align=right|244,0 m | |||
|{{Flaga|SLO}} Peter Prevc | |||
|align=right|16.01.2016 | |||
|- | |||
|[[Plik:Mühlenkopfschanze.jpg|75x75px]] | |||
|Mühlenkopfschanze | |||
|{{Flaga|GER}} Willingen | |||
|align=right|K-130 | |||
|align=right|HS-147 | |||
|align=right|154,5 m | |||
|{{Flaga|POL}} Piotr Żyła | |||
|align=right|03.02.2024 | |||
|- | |||
|[[Plik:US Olympic Ski Jump.jpg|75x75px]] | |||
|MacKenzie Intervale | |||
|{{Flaga|USA}} Lake Placid | |||
|align=right|K-115 | |||
|align=right|HS-128 | |||
|align=right|136,0 m | |||
|{{Flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi | |||
|align=right|11.02.2023 | |||
|- | |||
|[[Plik:The OKURAYAMA Jump Stadium..jpg|75x75px]] | |||
|Ōkurayama | |||
|{{Flaga|JPN}} Sapporo | |||
|align=right|K-123 | |||
|align=right|HS-137 | |||
|align=right|148,5 m | |||
|{{Flaga|POL}} Kamil Stoch | |||
|align=right| 26.01.2019 | |||
|- | |||
|[[Plik:Holmenkollbakken in background.jpg|75x75px]] | |||
|Holmenkollbakken | |||
|{{Flaga|NOR}} Oslo | |||
|align=right|K-120 | |||
|align=right|HS-134 | |||
|align=right|144,0 m | |||
|{{Flaga|NOR}} Robert Johansson | |||
|align=right|09.03.2019 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ski flying Vikersund 2011.jpg|75px]] | |||
|Vikersundbakken | |||
|{{Flaga|NOR}} Vikersund | |||
|align=right|K-200 | |||
|align=right|HS-240 | |||
|align=right|253,5 m | |||
|{{Flaga|AUT}} Stefan Kraft | |||
|align=right|18.03.2017 | |||
|- | |||
|[[Plik:Salpausselkä 02.jpg|75x75px]] | |||
|Salpausselkä | |||
|{{Flaga|FIN}} Lahti | |||
|align=right|K-116 | |||
|align=right|HS-130 | |||
|align=right|138,0 m | |||
|{{Flaga|NOR}} Johann André Forfang | |||
|align=right|04.03.2017 | |||
|- | |||
|[[Plik:Prenovljena letalnica bratov Gorišek, marec 2015.jpg|75px]] | |||
|Letalnica | |||
|{{flaga|SLO}} Planica | |||
|align=right|K-200 | |||
|align=right|HS-240 | |||
|align=right|252,0 m | |||
|{{Flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi | |||
|align=right|24.03.2019 | |||
|} | |} | ||