Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami
→Klasyfikacja kierowców
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 367: | Linia 367: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1<sup>2</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1<sup>2</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| ''' | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''<sup>3</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
! | !385 | ||
|- | |- | ||
!2 | !2 | ||
|align="left"| {{Flaga|GBR}} George Russell | |||
|align="left"| Mercedes | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| ''1'' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2''<sup>3</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1''''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3<sup>2</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>4</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2'' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2'' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| '''''3'''''<sup>1</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>1</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!341 | |||
|- | |||
!3 | |||
|align="left"| {{Flaga|MON}} Charles Leclerc | |align="left"| {{Flaga|MON}} Charles Leclerc | ||
|align="left"| Ferrari | |align="left"| Ferrari | ||
| Linia 395: | Linia 423: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>3</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>3</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| '''6''' | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| '''6''' | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>4</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>4</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
! | !332 | ||
|- | |- | ||
! | !4 | ||
|align="left"| {{Flaga|NED}} Max Verstappen | |align="left"| {{Flaga|NED}} Max Verstappen | ||
|align="left"| Red Bull Racing | |align="left"| Red Bull Racing | ||
| Linia 423: | Linia 451: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>6</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>6</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| ''7''<sup>6</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
! | !330 | ||
|- | |- | ||
!5 | !5 | ||
| Linia 479: | Linia 479: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16<sup>5</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16<sup>5</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>5</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>5</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
! | !259 | ||
|- | |- | ||
!6 | !6 | ||
| Linia 507: | Linia 507: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>4</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>4</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>2</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3<sup>2</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
! | !232 | ||
|- | |- | ||
!7 | !7 | ||
| Linia 535: | Linia 535: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| ''18''<sup>†</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| ''18''<sup>†</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>7</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>7</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
! | !164 | ||
|- | |- | ||
!8 | !8 | ||
| Linia 563: | Linia 563: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>7</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>7</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 590: | Linia 590: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
!57 | |||
! | |||
|- | |- | ||
!10 | !10 | ||
| Linia 619: | Linia 619: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10<sup>8</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10<sup>8</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>8</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9<sup>8</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
! | !51 | ||
|- | |- | ||
!11 | !11 | ||
| Linia 647: | Linia 647: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 675: | Linia 675: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
!31 | |||
! | |||
|- | |- | ||
!13 | !13 | ||
| Linia 703: | Linia 703: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 731: | Linia 731: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 759: | Linia 759: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19<sup>†</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19<sup>†</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 787: | Linia 787: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 815: | Linia 815: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 843: | Linia 843: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18<sup>†</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18<sup>†</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 899: | Linia 899: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 927: | Linia 927: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 20 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||