Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami
→Klasyfikacja kierowców
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 365: | Linia 365: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1'''''<sup>2</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1'''''<sup>2</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>2</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1<sup>2</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
! | !329 | ||
|- | |- | ||
!2 | !2 | ||
|align="left"| {{Flaga|MON}} Charles Leclerc | |align="left"| {{Flaga|MON}} Charles Leclerc | ||
|align="left"| Ferrari | |align="left"| Ferrari | ||
| Linia 421: | Linia 393: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| '''6''' | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| '''6''' | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>5</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>5</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>3</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>3</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
! | !311 | ||
|- | |- | ||
! | !3 | ||
|align="left"| {{Flaga|GBR}} George Russell | |align="left"| {{Flaga|GBR}} George Russell | ||
|align="left"| Mercedes | |align="left"| Mercedes | ||
| Linia 449: | Linia 421: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2'' | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2'' | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| ''' | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| '''''3'''''<sup>1</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
! | !309 | ||
|- | |||
!4 | |||
|align="left"| {{Flaga|NED}} Max Verstappen | |||
|align="left"| Red Bull Racing | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1''''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| '''NU''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''<sup>2</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| '''NU''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''<sup>1</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''<sup>1</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| '''3''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2'' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>1</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>6</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!308 | |||
|- | |- | ||
!5 | !5 | ||
| Linia 477: | Linia 477: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>3</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>3</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>5</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16<sup>5</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 505: | Linia 505: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>4</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>4</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>4</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>4</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
! | !195 | ||
|- | |- | ||
!7 | !7 | ||
| Linia 533: | Linia 533: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 561: | Linia 561: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9<sup>6</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9<sup>6</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>7</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>7</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
! | !59 | ||
|- | |- | ||
!9 | !9 | ||
|align="left"| {{Flaga|FRA}} Pierre Gasly | |align="left"| {{Flaga|FRA}} Pierre Gasly | ||
|align="left"| Alpine | |align="left"| Alpine | ||
| Linia 617: | Linia 589: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
!49 | |||
! | |||
|- | |- | ||
! | !10 | ||
|align="left"| {{Flaga| | |align="left"| {{Flaga|AUS}} Oscar Piastri | ||
|align="left"| | |align="left"| McLaren | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12<sup>6</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10<sup>8</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10<sup>8</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
!48 | |||
! | |||
|- | |- | ||
! | !11 | ||
|align="left"| {{Flaga|DEU}} Nico Hülkenberg | |align="left"| {{Flaga|DEU}} Nico Hülkenberg | ||
|align="left"| Aston Martin Aramco | |align="left"| Aston Martin Aramco | ||
| Linia 673: | Linia 645: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8<sup>7</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8<sup>7</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!30 | |||
|- | |||
!12 | |||
|align="left"| {{Flaga|FRA}} Esteban Ocon | |||
|align="left"| Alpine | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
! | !29 | ||
|- | |- | ||
!13 | !13 | ||
| Linia 701: | Linia 701: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
!28 | |||
! | |||
|- | |- | ||
!14 | !14 | ||
| Linia 729: | Linia 729: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 757: | Linia 757: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19<sup>†</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 785: | Linia 785: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 813: | Linia 813: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 841: | Linia 841: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18<sup>†</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 897: | Linia 897: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||