Przejdź do zawartości

Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 345: Linia 345:
|-
|-
!1
!1
|align="left"| {{Flaga|MON}} Charles Leclerc
|align="left"| Ferrari
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7<sup>1</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1'''''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| ''3''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>8</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1'''''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>6</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| '''6'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>5</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!279
|-
!2
|align="left"| {{Flaga|NED}} Max Verstappen
|align="left"| {{Flaga|NED}} Max Verstappen
|align="left"| Red Bull Racing
|align="left"| Red Bull Racing
Linia 392: Linia 364:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>1</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>1</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 398: Linia 370:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!279
!297
|-
|-
!3
!2
|align="left"| {{Flaga|GBR}} Lewis Hamilton
|align="left"| {{Flaga|GBR}} Lewis Hamilton
|align="left"| Mercedes
|align="left"| Mercedes
Linia 420: Linia 392:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| '''3'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| '''3'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| '''PP'''<sup>2</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1'''''<sup>2</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 426: Linia 398:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!271
!297
|-
!3
|align="left"| {{Flaga|MON}} Charles Leclerc
|align="left"| Ferrari
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7<sup>1</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1'''''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| ''3''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>8</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1'''''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>6</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| '''6'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>5</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!287
|-
|-
!4
!4
Linia 448: Linia 448:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 453: Linia 454:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!285
!270
|-
|-
!5
!5
Linia 476: Linia 476:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>3</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>3</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 482: Linia 482:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!219
!229
|-
|-
!6
!6
Linia 504: Linia 504:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>4</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>4</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 510: Linia 510:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!168
!180
|-
|-
!7
!7
Linia 532: Linia 532:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 537: Linia 538:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!152
!146
|-
|-
!8
!8
Linia 560: Linia 560:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 588: Linia 588:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>8</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10<sup>8</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 594: Linia 594:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!45
!46
|-
|-
!10
!10
Linia 616: Linia 616:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>6</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9<sup>6</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 622: Linia 622:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!43
!45
|-
|-
!11
!11
Linia 644: Linia 644:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 653: Linia 653:
|-
|-
!12
!12
|align="left"| {{Flaga|DEU}} Nico Hülkenberg
|align="left"| Aston Martin Aramco
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9<sup>8</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8<sup>7</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!24
|-
!13
|align="left"| {{Flaga|ITA}} Antonio Giovinazzi
|align="left"| {{Flaga|ITA}} Antonio Giovinazzi
|align="left"| Haas
|align="left"| Haas
Linia 672: Linia 700:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 679: Linia 707:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!24
!24
|-
!13
|align="left"| {{Flaga|DEU}} Nico Hülkenberg
|align="left"| Aston Martin Aramco
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9<sup>8</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>7</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!20
|-
|-
!14
!14
Linia 728: Linia 728:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 756: Linia 756:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 784: Linia 784:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 812: Linia 812:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 896: Linia 896:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 924: Linia 924:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
2122

edycje