Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami
→Klasyfikacja kierowców
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 361: | Linia 361: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>6</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>6</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 369: | Linia 370: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
!257 | |||
|- | |||
!2 | |||
|align="left"| {{Flaga|NED}} Max Verstappen | |||
|align="left"| Red Bull Racing | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1''''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| '''NU''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''<sup>2</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| '''NU''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''<sup>1</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''<sup>1</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| '''3''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
! | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!237 | |||
|- | |- | ||
! | !3 | ||
|align="left"| {{Flaga|GBR}} George Russell | |align="left"| {{Flaga|GBR}} George Russell | ||
|align="left"| Mercedes | |align="left"| Mercedes | ||
| Linia 389: | Linia 417: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>4</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>4</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2'' | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2'' | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 399: | Linia 427: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
!226 | !226 | ||
|- | |- | ||
!4 | !4 | ||
| Linia 445: | Linia 445: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1''' | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1''' | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2'' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 453: | Linia 454: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
!224 | |||
! | |||
|- | |- | ||
!5 | !5 | ||
| Linia 472: | Linia 472: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| ''3''<sup>3</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| ''3''<sup>3</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 481: | Linia 482: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
!197 | |||
! | |||
|- | |- | ||
!6 | !6 | ||
| Linia 500: | Linia 500: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| ''6'' | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| ''6'' | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>2</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>2</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 509: | Linia 510: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
!149 | |||
! | |||
|- | |- | ||
!7 | !7 | ||
| Linia 529: | Linia 529: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>5</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>5</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 537: | Linia 538: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
!122 | |||
! | |||
|- | |- | ||
!8 | !8 | ||
| Linia 557: | Linia 557: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 585: | Linia 585: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 591: | Linia 594: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
!38 | |||
|- | |||
!10 | |||
|align="left"| {{Flaga|ESP}} Fernando Alonso | |||
|align="left"| Aston Martin Aramco | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8<sup>7</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
! | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!35 | |||
|- | |- | ||
! | !11 | ||
|align="left"| {{Flaga|FRA}} Esteban Ocon | |align="left"| {{Flaga|FRA}} Esteban Ocon | ||
|align="left"| Alpine | |align="left"| Alpine | ||
| Linia 623: | Linia 651: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
!28 | !28 | ||
|- | |- | ||
!12 | !12 | ||
| Linia 669: | Linia 669: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 677: | Linia 678: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
!24 | |||
! | |||
|- | |- | ||
!13 | !13 | ||
| Linia 725: | Linia 725: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9<sup>8</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9<sup>8</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 733: | Linia 734: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
!16 | |||
! | |||
|- | |- | ||
!15 | !15 | ||
| Linia 753: | Linia 753: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 781: | Linia 781: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 809: | Linia 809: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 837: | Linia 837: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 921: | Linia 921: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 20<sup>†</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 20<sup>†</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||