Puchar Świata Fine Ski Jumping - sezon 1: Różnice pomiędzy wersjami
→Zwycięzcy
Nie podano opisu zmian Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 22: | Linia 22: | ||
== Zwycięzcy == | == Zwycięzcy == | ||
<gallery> | <gallery> | ||
Plik:no photo.svg|''' | Plik:no photo.svg|'''Skoki o Bande'''<br />zwycięzca klasyfikacji generalnej Pucharu Świata i Turnieju Czterech Skoczni | ||
Plik:no photo.svg|''' | Plik:no photo.svg|'''Janiewiemkto'''<br />zwycięzca Pucharu Świata w lotach narciarskich | ||
</gallery> | </gallery> | ||
== Kalendarz == | |||
{| class="wikitable" width="100%" style="font-size: 90%;" | |||
|- | |||
!Lp | |||
!Data | |||
!Miejscowość | |||
!HS | |||
!Uwagi | |||
!1. miejsce | |||
!2. miejsce | |||
!3. miejsce | |||
|- | |||
|align=right|1. | |||
|align=right|24 kwietnia 2020 | |||
|{{Flaga|POL}} Wisła | |||
|align=center|HS134 | |||
|align=center|– | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|2. | |||
|align=right|26 kwietnia 2020 | |||
|{{Flaga|NOR}} Oslo | |||
|align=center|HS134 | |||
|align=center|– | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-bgcolor=D0F0C0 | |||
|style="border-top-width:3px" align=right|3. | |||
|style="border-top-width:3px" align=right|29 kwietnia 2020 | |||
|style="border-top-width:3px"|{{Flaga|GER}} Oberstdorf | |||
|style="border-top-width:3px" align=center|HS137 | |||
|rowspan=4 style="border-top-width:3px" align=center|TCS | |||
|style="border-top-width:3px"| | |||
|style="border-top-width:3px"| | |||
|style="border-top-width:3px"| | |||
|-bgcolor=D0F0C0 | |||
|align=right|4. | |||
|align=right|1 maja 2020 | |||
||{{Flaga|GER}} Garmisch-Partenkirchen | |||
|align=center|HS142 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-bgcolor=D0F0C0 | |||
|align=right|5. | |||
|align=right|3 maja 2020 | |||
|{{Flaga|AUT}} Innsbruck | |||
|align=center|HS128 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-bgcolor=D0F0C0 | |||
|align=right|6. | |||
|align=right|6 maja 2020 | |||
|{{Flaga|AUT}} Bischofshofen | |||
|align=center|HS142 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-bgcolor=BEEAA8 | |||
|colspan=5 align=center style="border-bottom-width:3px"|'''[[1. IFFSJ Turniej Czterech Skoczni]] – klasyfikacja końcowa''' | |||
|style="border-bottom-width:3px"| | |||
|style="border-bottom-width:3px"| | |||
|style="border-bottom-width:3px"| | |||
|-bgcolor=E6E6E6 | |||
|align=right|7. | |||
|align=right|8 maja 2020 | |||
|{{flaga|AUT}} Bad Mitterndorf | |||
|align=center|HS235 | |||
|align=center|loty | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|8. | |||
|align=right|10 maja 2020 | |||
|{{flaga|POL}} Zakopane | |||
|align=center|HS140 | |||
|align=center|– | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|9. | |||
|align=right|12 maja 2020 | |||
|{{Flaga|ROU}} Râșnov | |||
|align=center|HS97 | |||
|align=center|– | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-bgcolor=E6E6E6 | |||
|align=right|10. | |||
|align=right|15 maja 2020 | |||
|{{Flaga|NOR}} Vikersund | |||
|align=center|HS240 | |||
|align=center|loty | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-bgcolor=E6E6E6 | |||
|align=right|11. | |||
|align=right|17 maja 2020 | |||
|rowspan=2|{{Flaga|SLO}} Planica | |||
|rowspan=2 align=center|HS240 | |||
|rowspan=2 align=center|loty | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-bgcolor=E6E6E6 | |||
|align=right|12. | |||
|align=right|19 maja 2020 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
!colspan=5|Klasyfikacje generalne | |||
!1. miejsce | |||
!2. miejsce | |||
!3. miejsce | |||
|- | |||
|colspan=5 align=center|'''1. IFFSJ Puchar Świata w skokach narciarskich''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-bgcolor=E6E6E6 | |||
|colspan=5 align=center|'''[[1. IFFSJ Puchar Świata w lotach narciarskich]]''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
'''Legenda''': | |||
{| width=100% | |||
|- | |||
| {{colorbox|#f9f9f9}} zawody indywidualne | |||
| {{colorbox|#D0F0C0}} [[1. IFFSJ Turniej Czterech Skoczni|Turniej Czterech Skoczni]] | |||
| {{colorbox|#E6E6E6}} [[1. IFFSJ Puchar Świata w lotach narciarskich|PŚ w lotach]] | |||
|} |