Przejdź do zawartości

Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 176: Linia 176:
|[[Szablon:Reprezentacja/dyscyplina]]
|[[Szablon:Reprezentacja/dyscyplina]]
|-
|-
|rowspan=49 align=right|18.
|rowspan=50 align=right|18.
|[[Szablon:Państwo dane Finlandia]]
|[[Szablon:Państwo dane Finlandia]]
|-
|-
Linia 274: Linia 274:
|-
|-
|[[Szablon:Państwo dane Barbados]]
|[[Szablon:Państwo dane Barbados]]
|-
|[[Szablon:Państwo dane Indie]]
|-
|-
|rowspan=5 align=right|19.
|rowspan=5 align=right|19.
2122

edycje