Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Szablony, które chcę utworzyć
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 173: | Linia 173: | ||
|[[Szablon:Reprezentacja/dyscyplina]] | |[[Szablon:Reprezentacja/dyscyplina]] | ||
|- | |- | ||
|rowspan= | |rowspan=49 align=right|18. | ||
|[[Szablon:Państwo dane Finlandia]] | |[[Szablon:Państwo dane Finlandia]] | ||
|- | |- | ||
| Linia 247: | Linia 247: | ||
|- | |- | ||
|[[Szablon:Państwo dane CRO]] | |[[Szablon:Państwo dane CRO]] | ||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Wielka Brytania]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Holandia]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Meksyk]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Australia]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Hiszpania]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Monako]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Dania]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Nowa Zelandia]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane brak]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Brazylia]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Izrael]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Barbados]] | |||
|- | |- | ||
|rowspan=5 align=right|19. | |rowspan=5 align=right|19. | ||