Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 00:46, 15 sty 2024
, 15 stycznia→Klasyfikacja indywidualna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1446: | Linia 1446: | ||
== Klasyfikacje == | == Klasyfikacje == | ||
=== Klasyfikacja indywidualna === | === Klasyfikacja indywidualna === | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 18 lutego 2024, po 21/32 konkursów''</small> | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | {| class="wikitable" style="text-align:center" | ||
!Miejsce | !Miejsce | ||
Linia 1453: | Linia 1453: | ||
!Punkty | !Punkty | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła || | |1. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||19 ||1181 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik || | |2. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||21 ||1114 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc || | |3. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc ||19 ||1074 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{flaga| | |4. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||19 ||979 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{flaga| | |5. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||18 ||967 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{flaga| | |6. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||18 ||692 | ||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{flaga| | |7. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||18 ||664 | ||
|- | |- | ||
|8. ||align=left|{{flaga|SLO}} | |8. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||11 ||636 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{flaga|SLO}} | |9. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||16 ||627 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl || | |10. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||17 ||529 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler || | |11. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||18 ||517 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{flaga| | |12. ||align=left|{{flaga|NOR}} Daniel-André Tande ||19 ||478 | ||
|- | |- | ||
|13. ||align=left|{{flaga| | |13. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||16 ||468 | ||
|- | |- | ||
|14. ||align=left|{{flaga| | |14. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||16 ||420 | ||
|- | |- | ||
|15. ||align=left|{{flaga| | |15. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||18 ||400 | ||
|- | |- | ||
|16. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig || | |16. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig ||19 ||368 | ||
|- | |- | ||
|17. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki || | |17. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||19 ||317 | ||
|- | |- | ||
|18. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho || | |18. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho ||21 ||302 | ||
|- | |- | ||
|19. ||align=left|{{flaga| | |19. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||17 ||295 | ||
|- | |- | ||
|20. ||align=left|{{flaga| | |20. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||20 ||283 | ||
|- | |- | ||
|21. ||align=left|{{flaga| | |21. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||19 ||270 | ||
|- | |- | ||
|22. ||align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger || | |22. ||align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||12 ||237 | ||
|- | |- | ||
|23. ||align=left|{{flaga|FIN}} Antti Aalto || | |23. ||align=left|{{flaga|FIN}} Antti Aalto ||20 ||205 | ||
|- | |- | ||
|24. ||align=left|{{flaga|GER}} Constantin Schmid || | |24. ||align=left|{{flaga|GER}} Constantin Schmid ||14 ||179 | ||
|- | |- | ||
|25. ||align=left|{{flaga|SLO}} Žiga Jelar || | |25. ||align=left|{{flaga|SLO}} Žiga Jelar ||11 ||149 | ||
|- | |- | ||
|26. ||align=left|{{flaga|POL}} Paweł Wąsek || | |26. ||align=left|{{flaga|POL}} Paweł Wąsek ||18 ||131 | ||
|- | |- | ||
|27. ||align=left|{{flaga|AUT}} Manuel Fettner ||11 ||121 | |27. ||align=left|{{flaga|AUT}} Manuel Fettner ||11 ||121 | ||
|- | |- | ||
|28. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura || | |28. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||18 ||116 | ||
|- | |- | ||
|29. ||align=left|{{flaga|BUL}} Władimir Zografski || | |29. ||align=left|{{flaga|BUL}} Władimir Zografski ||18 ||105 | ||
|- | |- | ||
|30. ||align=left|{{flaga| | |30. ||align=left|{{flaga|SLO}} Matija Vidic ||10 ||98 | ||
|- | |- | ||
|31. ||align=left|{{flaga| | |31. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||13 ||89 | ||
|- | |- | ||
|32. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=2|32. ||align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||19 ||88 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal ||19 ||88 | |||
|- | |- | ||
|34. ||align=left|{{flaga| | |34. ||align=left|{{flaga|GER}} Philipp Raimund ||18 ||81 | ||
|- | |- | ||
|35. ||align=left|{{flaga| | |35. ||align=left|{{flaga|FIN}} Eetu Nousiainen ||20 ||77 | ||
|- | |- | ||
|36. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=3|36. ||align=left|{{flaga|RUS}} Danił Sadriejew ||10 ||58 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||7 ||58 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||8 ||58 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |39. ||align=left|{{flaga|EST}} Artti Aigro ||21 ||55 | ||
|- | |- | ||
|40. ||align=left|{{flaga| | |40. ||align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||8 ||54 | ||
|- | |- | ||
|41. ||align=left|{{flaga|ITA}} Alex Insam || | |41. ||align=left|{{flaga|ITA}} Alex Insam ||16 ||50 | ||
|- | |- | ||
|42. ||align=left|{{flaga|SUI}} Killian Peier || | |42. ||align=left|{{flaga|SUI}} Killian Peier ||15 ||49 | ||
|- | |- | ||
|43. ||align=left|{{flaga|GER}} Felix Hoffmann ||8 ||31 | |43. ||align=left|{{flaga|GER}} Felix Hoffmann ||8 ||31 | ||
|- | |- | ||
|44. ||align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka || | |44. ||align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka ||14 ||30 | ||
|- | |- | ||
|45. ||align=left|{{flaga|SLO}} Rok Oblak ||2 ||26 | |45. ||align=left|{{flaga|SLO}} Rok Oblak ||2 ||26 | ||
|- | |- | ||
|46. ||align=left|{{flaga|POL}} Andrzej Stękała || | |46. ||align=left|{{flaga|POL}} Andrzej Stękała ||6 ||25 | ||
|- | |- | ||
|47. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||12 ||21 | |47. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||12 ||21 | ||
Linia 1549: | Linia 1549: | ||
|48. ||align=left|{{flaga|UKR}} Jewhen Marusiak ||15 ||19 | |48. ||align=left|{{flaga|UKR}} Jewhen Marusiak ||15 ||19 | ||
|- | |- | ||
|49. ||align=left|{{flaga|SUI}} Simon Ammann || | |49. ||align=left|{{flaga|SUI}} Simon Ammann ||13 ||16 | ||
|- | |- | ||
|50. ||align=left|{{flaga|GER}} Stephan Leyhe || | |50. ||align=left|{{flaga|GER}} Stephan Leyhe ||4 ||15 | ||
|- | |- | ||
|51. ||align=left|{{flaga|POL}} Jakub Wolny ||2 ||14 | |51. ||align=left|{{flaga|POL}} Jakub Wolny ||2 ||14 | ||
Linia 1559: | Linia 1559: | ||
|align=left|{{flaga|RUS}} Michaił Nazarow ||7 ||13 | |align=left|{{flaga|RUS}} Michaił Nazarow ||7 ||13 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=3|54. ||align=left|{{flaga|KAZ}} Danił Wasiljew || | |rowspan=3|54. ||align=left|{{flaga|KAZ}} Danił Wasiljew ||11 ||12 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean || | |align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean ||10 ||12 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||4 ||12 | |align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||4 ||12 | ||
Linia 1573: | Linia 1573: | ||
|align=left|{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli ||3 ||9 | |align=left|{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli ||3 ||9 | ||
|- | |- | ||
|61. ||align=left|{{flaga|USA}} Andrew Urlaub ||8 ||8 | |rowspan=2|61. ||align=left|{{flaga|USA}} Andrew Urlaub ||8 ||8 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=3| | |align=left|{{flaga|JPN}} Keiichi Satō ||13 ||8 | ||
|- | |||
|rowspan=3|63. ||align=left|{{flaga|JPN}} Junshirō Kobayashi ||7 ||7 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|SUI}} Felix Trunz ||2 ||7 | |align=left|{{flaga|SUI}} Felix Trunz ||2 ||7 | ||
Linia 1581: | Linia 1583: | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Justin Lisso ||7 ||7 | |align=left|{{flaga|GER}} Justin Lisso ||7 ||7 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|66. ||align=left|{{flaga|SLO}} Rok Masle ||4 ||6 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|KAZ}} Siergiej Tkaczenko ||12 ||6 | |align=left|{{flaga|KAZ}} Siergiej Tkaczenko ||12 ||6 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|68. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||2 ||5 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|POL}} Maciej Kot ||7 ||5 | |align=left|{{flaga|POL}} Maciej Kot ||7 ||5 | ||
|- | |- | ||
|rowspan= | |rowspan=2|70. ||align=left|{{flaga|USA}} Erik Belshaw ||7 ||4 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|SUI}} Yanick Wasser ||2 ||4 | |align=left|{{flaga|SUI}} Yanick Wasser ||2 ||4 | ||
Linia 1599: | Linia 1599: | ||
|align=left|{{flaga|USA}} Casey Larson ||8 ||3 | |align=left|{{flaga|USA}} Casey Larson ||8 ||3 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2|74. ||align=left|{{flaga|RUS}} Aleksandr Bażenow || | |rowspan=2|74. ||align=left|{{flaga|RUS}} Aleksandr Bażenow ||6 ||2 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|POL}} Jan Habdas ||2 ||2 | |align=left|{{flaga|POL}} Jan Habdas ||2 ||2 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=3|76. ||align=left|{{flaga|JPN}} Tomofumi Naitō || | |rowspan=3|76. ||align=left|{{flaga|JPN}} Tomofumi Naitō ||3 ||1 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Finn Braun ||2 ||1 | |align=left|{{flaga|GER}} Finn Braun ||2 ||1 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|FIN}} Vilho Palosaari || | |align=left|{{flaga|FIN}} Vilho Palosaari ||9 ||1 | ||
|} | |} | ||