Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 14:11, 14 sty 2024
, 14 stycznia→Statystyki indywidualne: Skład Japonii (grupa krajowa lekko zmieni się 2 konkurs)
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Skład Japonii (grupa krajowa lekko zmieni się 2 konkurs)) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 742: | Linia 742: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Shinnosuke Fujita | |align=left|Shinnosuke Fujita | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||q || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Yūken Iwasa | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Junshirō Kobayashi | |align=left|Junshirō Kobayashi | ||
Linia 758: | Linia 761: | ||
|align=left|Ren Nikaidō | |align=left|Ren Nikaidō | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|21 ||33 ||33 ||38 ||q ||– ||– ||44 ||q ||q ||46 ||q ||36 ||40 ||bgcolor=FFCC00|30 ||42 ||bgcolor=FFCC00|21 ||36 || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|21 ||33 ||33 ||38 ||q ||– ||– ||44 ||q ||q ||46 ||q ||36 ||40 ||bgcolor=FFCC00|30 ||42 ||bgcolor=FFCC00|21 ||36 || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Rentarō Nishida | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Keiichi Satō | |align=left|Keiichi Satō |