Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 22:21, 8 sty 2024
, 8 stycznia→Konkursy drużynowe: Skład Polski
(→Statystyki indywidualne: Skład Polski) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Konkursy drużynowe: Skład Polski) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1253: | Linia 1253: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|align=left|Kacper Juroszek | |||
||– ||– ||+ || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Dawid Kubacki | |align=left|Dawid Kubacki | ||
||– ||+ || || || || | ||– ||+ ||– || || || | ||
|- | |||
|align=left|Andrzej Stękała | |||
||– ||– ||+ || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Kamil Stoch | |align=left|Kamil Stoch | ||
||+ ||+ || || || || | ||+ ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Paweł Wąsek | |align=left|Paweł Wąsek | ||
||– ||+ || || || || | ||– ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Piotr Żyła | |align=left|Piotr Żyła | ||
||+ ||+ || || || || | ||+ ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big></center> |