Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 22:17, 8 sty 2024
, 8 stycznia→Statystyki indywidualne: Skład Polski
(→Statystyki indywidualne: Alfabetycznie) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Skład Polski) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 858: | Linia 858: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jan Habdas | |align=left|Jan Habdas | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||44 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||44 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Klemens Joniak | |align=left|Klemens Joniak | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||– ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||– ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Kacper Juroszek | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Maciej Kot | |align=left|Maciej Kot | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|28 ||31 ||42 ||bgcolor=FFCC00|29 ||34 ||39 ||45 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|28 ||31 ||42 ||bgcolor=FFCC00|29 ||34 ||39 ||45 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Jarosław Krzak | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Dawid Kubacki | |align=left|Dawid Kubacki | ||
|bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|30 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|13 || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|30 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|13 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Klemens Murańka | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Tomasz Pilch | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Andrzej Stękała | |align=left|Andrzej Stękała | ||
Linia 873: | Linia 885: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kamil Stoch | |align=left|Kamil Stoch | ||
|45 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|25 ||38 ||bgcolor=FFCC00|20 || || || || || || || || || || || || || || || | |45 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|25 ||38 ||bgcolor=FFCC00|20 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Paweł Wąsek | |align=left|Paweł Wąsek | ||
|bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|27 ||36 ||40 ||43 ||39 ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|14 ||39 ||bgcolor=FFCC00|21 ||q ||bgcolor=FFCC00|{{tooltip|30|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|24 || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|27 ||36 ||40 ||43 ||39 ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|14 ||39 ||bgcolor=FFCC00|21 ||q ||bgcolor=FFCC00|{{tooltip|30|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jakub Wolny | |align=left|Jakub Wolny | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Aleksander Zniszczoł | |align=left|Aleksander Zniszczoł | ||
|q ||48 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|19 ||32 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|16 ||– ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||48 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|19 ||32 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|16 ||– ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Piotr Żyła | |align=left|Piotr Żyła | ||
|bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big></center> | !colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big></center> |