Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 17:00, 8 sty 2024
, 8 stycznia→Statystyki indywidualne: Skład Turcji i Japonii (poprawiony został skład Czechów)
(→Konkursy drużynowe: Skład Kazachstanu) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Skład Turcji i Japonii (poprawiony został skład Czechów)) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 693: | Linia 693: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Radek Rýdl | |align=left|Radek Rýdl | ||
|q ||q ||q ||q ||37 ||q ||46 ||41 ||q ||q ||q ||q ||q ||q ||q ||– ||– || | |q ||q ||q ||q ||37 ||q ||46 ||41 ||q ||q ||q ||q ||q ||q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big></center> | !colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 738: | Linia 738: | ||
|- | |- | ||
!colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | !colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |||
|align=left|Shinnosuke Fujita | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Junshirō Kobayashi | |align=left|Junshirō Kobayashi | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|24 ||38 ||q ||41 ||35 ||– ||– ||39 ||41 ||q ||q ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|24 ||38 ||q ||41 ||35 ||– ||– ||39 ||41 ||q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ryōyū Kobayashi | |align=left|Ryōyū Kobayashi | ||
|bgcolor=FFCC00|7 ||34 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|{{tooltip|30|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|11 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|8 ||33 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|18 || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|7 ||34 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|{{tooltip|30|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|11 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|8 ||33 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|18 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Tomofumi Naitō | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Naoki Nakamura | |align=left|Naoki Nakamura | ||
Linia 752: | Linia 758: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Keiichi Satō | |align=left|Keiichi Satō | ||
|33 ||33 ||37 ||q ||34 ||34 ||– ||– ||{{tooltip|q|Dyskwalifikacja w kwalifikacjach}} ||bgcolor=FFCC00|27 ||45 ||38 ||q ||40 ||q ||46 ||38 || || || || || || || || || || || || || || || | |33 ||33 ||37 ||q ||34 ||34 ||– ||– ||{{tooltip|q|Dyskwalifikacja w kwalifikacjach}} ||bgcolor=FFCC00|27 ||45 ||38 ||q ||40 ||q ||46 ||38 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big></center> | !colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big></center> |