Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 23:09, 6 sty 2024
, 6 stycznia→Klasyfikacja indywidualna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1344: | Linia 1344: | ||
== Klasyfikacje == | == Klasyfikacje == | ||
=== Klasyfikacja indywidualna === | === Klasyfikacja indywidualna === | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 4 lutego 2024, po 17/32 konkursów''</small> | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | {| class="wikitable" style="text-align:center" | ||
!Miejsce | !Miejsce | ||
Linia 1351: | Linia 1351: | ||
!Punkty | !Punkty | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła || | |1. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||17 ||1041 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{flaga|NOR}} | |2. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||17 ||839 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{flaga|NOR}} | |3. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||17 ||837 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{flaga| | |4. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc ||15 ||818 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{flaga| | |5. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||14 ||798 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson || | |6. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||17 ||635 | ||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek || | |7. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||14 ||583 | ||
|- | |- | ||
|8. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc || | |8. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||9 ||540 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck || | |9. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||14 ||467 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler || | |10. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||14 ||432 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{flaga|NOR}} Daniel-André Tande || | |11. ||align=left|{{flaga|NOR}} Daniel-André Tande ||17 ||414 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang || | |12. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||16 ||373 | ||
|- | |- | ||
|13. ||align=left|{{flaga| | |13. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||14 ||369 | ||
|- | |- | ||
|14. ||align=left|{{flaga| | |14. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||12 ||367 | ||
|- | |- | ||
|15. ||align=left|{{flaga| | |15. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||14 ||359 | ||
|- | |- | ||
|16. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki || | |16. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||17 ||291 | ||
|- | |- | ||
|17. ||align=left|{{flaga| | |17. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig ||15 ||252 | ||
|- | |- | ||
|18. ||align=left|{{flaga| | |18. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||17 ||246 | ||
|- | |- | ||
|19. ||align=left|{{flaga| | |19. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||15 ||239 | ||
|- | |- | ||
|20. ||align=left|{{flaga| | |20. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho ||17 ||220 | ||
|- | |- | ||
|21. ||align=left|{{flaga| | |21. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||16 ||207 | ||
|- | |- | ||
|22. ||align=left|{{flaga| | |22. ||align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||8 ||163 | ||
|- | |- | ||
|23. ||align=left|{{flaga| | |23. ||align=left|{{flaga|FIN}} Antti Aalto ||17 ||144 | ||
|- | |- | ||
|24. ||align=left|{{flaga| | |24. ||align=left|{{flaga|SLO}} Žiga Jelar ||9 ||131 | ||
|- | |- | ||
|25. ||align=left|{{flaga|POL}} Paweł Wąsek ||16 ||124 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |26. ||align=left|{{flaga|AUT}} Manuel Fettner ||11 ||121 | ||
|- | |- | ||
|27. ||align=left|{{flaga| | |27. ||align=left|{{flaga|GER}} Constantin Schmid ||10 ||107 | ||
|- | |- | ||
|28. ||align=left|{{flaga|BUL}} Władimir Zografski || | |28. ||align=left|{{flaga|BUL}} Władimir Zografski ||14 ||98 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2|29. ||align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola || | |rowspan=2|29. ||align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||17 ||88 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura || | |align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||14 ||88 | ||
|- | |- | ||
|31. ||align=left|{{flaga| | |31. ||align=left|{{flaga|FIN}} Eetu Nousiainen ||16 ||75 | ||
|- | |- | ||
|32. ||align=left|{{flaga| | |32. ||align=left|{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal ||15 ||69 | ||
|- | |- | ||
|33. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||7 ||58 | |33. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||7 ||58 | ||
|- | |- | ||
|34. ||align=left|{{flaga| | |34. ||align=left|{{flaga|GER}} Philipp Raimund ||14 ||56 | ||
|- | |- | ||
|35. ||align=left|{{flaga| | |35. ||align=left|{{flaga|ITA}} Alex Insam ||14 ||50 | ||
|- | |- | ||
|36. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||9 ||47 | |36. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||9 ||47 | ||
Linia 1425: | Linia 1425: | ||
|37. ||align=left|{{flaga|SLO}} Matija Vidic ||6 ||46 | |37. ||align=left|{{flaga|SLO}} Matija Vidic ||6 ||46 | ||
|- | |- | ||
|38. ||align=left|{{flaga|RUS}} Danił Sadriejew || | |38. ||align=left|{{flaga|RUS}} Danił Sadriejew ||7 ||43 | ||
|- | |- | ||
|39. ||align=left|{{flaga|EST}} Artti Aigro || | |39. ||align=left|{{flaga|EST}} Artti Aigro ||17 ||38 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |40. ||align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||7 ||34 | ||
|- | |||
|41. ||align=left|{{flaga|SUI}} Killian Peier ||11 ||32 | |||
|- | |||
|rowspan=2|42. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||4 ||31 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Felix Hoffmann ||8 ||31 | |align=left|{{flaga|GER}} Felix Hoffmann ||8 ||31 | ||
|- | |- | ||
| | |44. ||align=left|{{flaga|SLO}} Rok Oblak ||2 ||26 | ||
|- | |||
|45. ||align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka ||10 ||20 | |||
|- | |- | ||
| | |46. ||align=left|{{flaga|POL}} Jakub Wolny ||2 ||14 | ||
|- | |- | ||
| | |47. ||align=left|{{flaga|RUS}} Michaił Nazarow ||7 ||13 | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan=2|48. ||align=left|{{flaga|UKR}} Jewhen Marusiak ||13 ||12 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|KAZ}} Danił Wasiljew ||9 ||12 | |||
|- | |- | ||
| | |50. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||10 ||11 | ||
|- | |- | ||
| | |51. ||align=left|{{flaga|GER}} Martin Hamann ||5 ||10 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |rowspan=3|52. ||align=left|{{flaga|SLO}} Maksim Bartolj ||2 ||9 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |align=left|{{flaga|AUT}} Philipp Aschenwald ||10 ||9 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli ||3 ||9 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |rowspan=2|55. ||align=left|{{flaga|USA}} Andrew Urlaub ||6 ||8 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|POL}} Andrzej Stękała ||2 ||8 | |||
|- | |- | ||
|rowspan=3| | |rowspan=3|57. ||align=left|{{flaga|JPN}} Junshirō Kobayashi ||6 ||7 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|SUI}} Felix Trunz ||2 ||7 | |align=left|{{flaga|SUI}} Felix Trunz ||2 ||7 | ||
Linia 1463: | Linia 1469: | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Justin Lisso ||7 ||7 | |align=left|{{flaga|GER}} Justin Lisso ||7 ||7 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|60. ||align=left|{{flaga|SLO}} Rok Masle ||4 ||6 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean || | |align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean ||6 ||6 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|62. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||2 ||5 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|POL}} Maciej Kot ||7 ||5 | |align=left|{{flaga|POL}} Maciej Kot ||7 ||5 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=4| | |rowspan=4|64. ||align=left|{{flaga|USA}} Erik Belshaw ||7 ||4 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|JPN}} Keiichi Satō || | |align=left|{{flaga|JPN}} Keiichi Satō ||11 ||4 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||2 ||4 | |align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||2 ||4 | ||
Linia 1479: | Linia 1485: | ||
|align=left|{{flaga|SUI}} Yanick Wasser ||2 ||4 | |align=left|{{flaga|SUI}} Yanick Wasser ||2 ||4 | ||
|- | |- | ||
|rowspan= | |rowspan=2|68. ||align=left|{{flaga|SUI}} Simon Ammann ||9 ||3 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|USA}} Casey Larson ||7 ||3 | |align=left|{{flaga|USA}} Casey Larson ||7 ||3 | ||
|- | |- | ||
| | |70. ||align=left|{{flaga|POL}} Jan Habdas ||2 ||2 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|71. ||align=left|{{flaga|GER}} Finn Braun ||2 ||1 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|FIN}} Vilho Palosaari || | |align=left|{{flaga|FIN}} Vilho Palosaari ||8 ||1 | ||
|} | |} | ||