Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 17:42, 2 sty 2024
, 2 stycznia→Zwycięzcy kwalifikacji do zawodów: Poprawki
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Zwycięzcy kwalifikacji do zawodów: Poprawki) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1893: | Linia 1893: | ||
|align=right|9 lutego 2024 | |align=right|9 lutego 2024 | ||
|align=right|10 lutego 2024 | |align=right|10 lutego 2024 | ||
|{{flaga|USA}} Lake Placid | |rowspan=2|{{flaga|USA}} Lake Placid | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|19. | |align=right|19. | ||
|align=right|11 lutego 2024 | |||
|align=right|11 lutego 2024 | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|20. | |||
|align=right|16 lutego 2024 | |align=right|16 lutego 2024 | ||
|align=right|17 lutego 2024 | |align=right|17 lutego 2024 | ||
Linia 1902: | Linia 1907: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|21. | ||
|align=right|18 lutego 2024 | |align=right|18 lutego 2024 | ||
|align=right|18 lutego 2024 | |align=right|18 lutego 2024 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|22. | ||
|align=right|22 lutego 2024 | |align=right|22 lutego 2024 | ||
|align=right|24 lutego 2024 | |align=right|24 lutego 2024 | ||
Linia 1913: | Linia 1918: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|23. | ||
|align=right|25 lutego 2024 | |align=right|25 lutego 2024 | ||
|align=right|25 lutego 2024 | |align=right|25 lutego 2024 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|24. | ||
|align=right|1 marca 2024 | |align=right|1 marca 2024 | ||
|align=right|3 marca 2024 | |align=right|3 marca 2024 | ||
Linia 1924: | Linia 1929: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|25. | ||
|align=right|8 marca 2024 | |align=right|8 marca 2024 | ||
|align=right|9 marca 2024 | |align=right|9 marca 2024 | ||
Linia 1930: | Linia 1935: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|26. | ||
|align=right|10 marca 2024 | |align=right|10 marca 2024 | ||
|align=right|10 marca 2024 | |align=right|10 marca 2024 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|27. | ||
|align=right|15 marca 2024 | |align=right|15 marca 2024 | ||
|align=right|16 marca 2024 | |align=right|16 marca 2024 | ||
Linia 1941: | Linia 1946: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|28. | ||
|align=right|21 marca 2024 | |align=right|21 marca 2024 | ||
|align=right|22 marca 2024 | |align=right|22 marca 2024 |