Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 23:18, 11 gru 2023
, 11 gru 2023→Konkursy drużynowe: Lista startowa na Zakopane
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Konkursy drużynowe: Lista startowa na Zakopane) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1040: | Linia 1040: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|align=left|Manuel Fettner | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Michael Hayböck | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Jan Hörl | |align=left|Jan Hörl | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Stefan Kraft | |align=left|Stefan Kraft | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1055: | Linia 1061: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|align=left|František Holík | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Benedikt Holub | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Roman Koudelka | |align=left|Roman Koudelka | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Radek Rýdl | |align=left|Radek Rýdl | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big></center> | ||
|bgcolor=FFCC00|10 | |bgcolor=FFCC00|10 | ||
| | |– | ||
| | | | ||
| | | | ||
Linia 1072: | Linia 1084: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Artti Aigro | |align=left|Artti Aigro | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||– || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kevin Maltsev | |align=left|Kevin Maltsev | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||– || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1087: | Linia 1099: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Antti Aalto | |align=left|Antti Aalto | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Niko Kytösaho | |align=left|Niko Kytösaho | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Eetu Nousiainen | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Arttu Pohjola | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1102: | Linia 1120: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ryōyū Kobayashi | |align=left|Ryōyū Kobayashi | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Naoki Nakamura | |align=left|Naoki Nakamura | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Ren Nikaidō | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Keiichi Satō | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1115: | Linia 1139: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|align=left|Nikita Diewiatkin | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Sabirżan Muminow | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Siergiej Tkaczenko | |align=left|Siergiej Tkaczenko | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Wasiljew | |align=left|Danił Wasiljew | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1130: | Linia 1160: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|align=left|Ben Bayer | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Luca Geyer | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Martin Hamann | |align=left|Martin Hamann | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andreas Wellinger | |align=left|Andreas Wellinger | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1147: | Linia 1183: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Halvor Egner Granerud | |align=left|Halvor Egner Granerud | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Robert Johansson | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Marius Lindvik | |align=left|Marius Lindvik | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Daniel-André Tande | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1160: | Linia 1202: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|align=left|Dawid Kubacki | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Kamil Stoch | |align=left|Kamil Stoch | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Paweł Wąsek | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Piotr Żyła | |align=left|Piotr Żyła | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1175: | Linia 1223: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|align=left|Aleksandr Bażenow | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kiriłł Kotik | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Michaił Nazarow | |align=left|Michaił Nazarow | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Sadriejew | |align=left|Danił Sadriejew | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1192: | Linia 1246: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Cacina | |align=left|Daniel Cacina | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Andrei Feldorean | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Sorin Mitrofan | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Mihnea Spulber | |align=left|Mihnea Spulber | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1205: | Linia 1265: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|align=left|Anže Lanišek | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Domen Prevc | |align=left|Domen Prevc | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Peter Prevc | |align=left|Peter Prevc | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Timi Zajc | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1222: | Linia 1288: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Gregor Deschwanden | |align=left|Gregor Deschwanden | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Remo Imhof | |align=left|Remo Imhof | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Killian Peier | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Dominik Peter | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big></center> | ||
|bgcolor=FFCC00|12 | |bgcolor=FFCC00|12 | ||
| | |– | ||
| | | | ||
| | | | ||
Linia 1237: | Linia 1309: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Muhammed Ali Bedir | |align=left|Muhammed Ali Bedir | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||– || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Fatih Arda İpcioğlu | |align=left|Fatih Arda İpcioğlu | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||– || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|UKR|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|UKR|sn}}'''</big></center> | ||
|15 | |15 | ||
| | |– | ||
| | | | ||
| | | | ||
Linia 1252: | Linia 1324: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Witalij Kaliniczenko | |align=left|Witalij Kaliniczenko | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||– || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jewhen Marusiak | |align=left|Jewhen Marusiak | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||– || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1267: | Linia 1339: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Giovanni Bresadola | |align=left|Giovanni Bresadola | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Andrea Campregher | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Francesco Cecon | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Alex Insam | |align=left|Alex Insam | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|} | |} | ||