Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 01:07, 11 gru 2023
, 11 gru 2023→Klasyfikacja indywidualna: Nowa klasyfikacja i poprawa błędów
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Klasyfikacja indywidualna: Nowa klasyfikacja i poprawa błędów) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1266: | Linia 1266: | ||
== Klasyfikacje == | == Klasyfikacje == | ||
=== Klasyfikacja indywidualna === | === Klasyfikacja indywidualna === | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 17 stycznia 2024, po 14/31 konkursów''</small> | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | {| class="wikitable" style="text-align:center" | ||
!Miejsce | !Miejsce | ||
Linia 1273: | Linia 1273: | ||
!Punkty | !Punkty | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła || | |1. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||14 ||821 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik || | |2. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||14 ||709 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud || | |3. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||14 ||649 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft || | |4. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||11 ||648 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{flaga|SLO}} | |5. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc ||12 ||623 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{flaga| | |6. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||14 ||537 | ||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{flaga| | |7. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||11 ||518 | ||
|- | |- | ||
|8. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||12 ||401 | |8. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||12 ||401 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{flaga| | |9. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||11 ||388 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{flaga|NOR}} Daniel-André Tande || | |10. ||align=left|{{flaga|NOR}} Daniel-André Tande ||14 ||378 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{flaga| | |11. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||10 ||344 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang || | |12. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||13 ||330 | ||
|- | |- | ||
|13. ||align=left|{{flaga|SLO}} | |13. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||6 ||315 | ||
|- | |- | ||
|14. ||align=left|{{flaga| | |14. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||11 ||289 | ||
|- | |- | ||
|15. ||align=left|{{flaga| | |15. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||11 ||259 | ||
|- | |- | ||
|16. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||14 ||240 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |17. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||14 ||229 | ||
|- | |- | ||
|18. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig || | |18. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig ||12 ||214 | ||
|- | |- | ||
|19. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi || | |19. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||12 ||194 | ||
|- | |- | ||
|20. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden || | |20. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||14 ||191 | ||
|- | |- | ||
|21. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho || | |21. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho ||14 ||170 | ||
|- | |- | ||
|22. ||align=left|{{flaga| | |22. ||align=left|{{flaga|FIN}} Antti Aalto ||14 ||118 | ||
|- | |- | ||
|23. ||align=left|{{flaga| | |23. ||align=left|{{flaga|AUT}} Manuel Fettner ||10 ||117 | ||
|- | |- | ||
|24. ||align=left|{{flaga| | |24. ||align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||5 ||105 | ||
|- | |- | ||
|25. ||align=left|{{flaga| | |25. ||align=left|{{flaga|GER}} Constantin Schmid ||8 ||103 | ||
|- | |- | ||
|26. ||align=left|{{flaga| | |26. ||align=left|{{flaga|POL}} Paweł Wąsek ||13 ||102 | ||
|- | |- | ||
|27. ||align=left|{{flaga| | |27. ||align=left|{{flaga|BUL}} Władimir Zografski ||12 ||98 | ||
|- | |- | ||
|28. ||align=left|{{flaga| | |28. ||align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||14 ||88 | ||
|- | |- | ||
|29. ||align=left|{{flaga| | |29. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||12 ||83 | ||
|- | |- | ||
|30. ||align=left|{{flaga| | |30. ||align=left|{{flaga|SLO}} Žiga Jelar ||6 ||81 | ||
|- | |- | ||
|31. ||align=left|{{flaga| | |31. ||align=left|{{flaga|FIN}} Eetu Nousiainen ||13 ||67 | ||
|- | |- | ||
|32. ||align=left|{{flaga| | |32. ||align=left|{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal ||14 ||58 | ||
|- | |- | ||
|33. ||align=left|{{flaga| | |33. ||align=left|{{flaga|ITA}} Alex Insam ||12 ||50 | ||
|- | |- | ||
|34. ||align=left|{{flaga| | |34. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||6 ||49 | ||
|- | |- | ||
|35. ||align=left|{{flaga| | |35. ||align=left|{{flaga|GER}} Philipp Raimund ||12 ||48 | ||
|- | |- | ||
|36. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof || | |36. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||8 ||47 | ||
|- | |- | ||
|37. ||align=left|{{flaga| | |37. ||align=left|{{flaga|RUS}} Danił Sadriejew ||5 ||37 | ||
|- | |- | ||
|38. ||align=left|{{flaga|EST}} Artti Aigro || | |38. ||align=left|{{flaga|EST}} Artti Aigro ||14 ||34 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2|39. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||4 ||31 | |rowspan=2|39. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||4 ||31 | ||
Linia 1355: | Linia 1355: | ||
|41. ||align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||5 ||29 | |41. ||align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||5 ||29 | ||
|- | |- | ||
|42. ||align=left|{{flaga| | |42. ||align=left|{{flaga|SUI}} Killian Peier ||9 ||27 | ||
|- | |- | ||
|43. ||align=left|{{flaga|SLO}} | |43. ||align=left|{{flaga|SLO}} Rok Oblak ||2 ||26 | ||
|- | |- | ||
|44. ||align=left|{{flaga| | |44. ||align=left|{{flaga|SLO}} Matija Vidic ||5 ||25 | ||
|- | |- | ||
|45. ||align=left|{{flaga|KAZ}} Danił Wasiljew || | |45. ||align=left|{{flaga|KAZ}} Danił Wasiljew ||8 ||12 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=4|46. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō || | |rowspan=4|46. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||7 ||10 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|UKR}} Jewhen Marusiak || | |align=left|{{flaga|UKR}} Jewhen Marusiak ||11 ||10 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Martin Hamann || | |align=left|{{flaga|GER}} Martin Hamann ||2 ||10 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|RUS}} Michaił Nazarow || | |align=left|{{flaga|RUS}} Michaił Nazarow ||6 ||10 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2|50. ||align=left|{{flaga|SLO}} Maksim Bartolj ||2 ||9 | |rowspan=2|50. ||align=left|{{flaga|SLO}} Maksim Bartolj ||2 ||9 | ||
Linia 1377: | Linia 1377: | ||
|52. ||align=left|{{flaga|USA}} Andrew Urlaub ||6 ||8 | |52. ||align=left|{{flaga|USA}} Andrew Urlaub ||6 ||8 | ||
|- | |- | ||
|rowspan= | |rowspan=4|53. ||align=left|{{flaga|JPN}} Junshirō Kobayashi ||6 ||7 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|SUI}} Felix Trunz ||2 ||7 | |align=left|{{flaga|SUI}} Felix Trunz ||2 ||7 | ||
|- | |||
|align=left|{{flaga|POL}} Jakub Wolny ||1 ||7 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Justin Lisso ||7 ||7 | |align=left|{{flaga|GER}} Justin Lisso ||7 ||7 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|57. ||align=left|{{flaga|SLO}} Rok Masle ||4 ||6 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean ||4 ||6 | |align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean ||4 ||6 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|59. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||2 ||5 | ||
|- | |||
|align=left|{{flaga|POL}} Maciej Kot ||6 ||5 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |rowspan=4|61. ||align=left|{{flaga|USA}} Erik Belshaw ||7 ||4 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|JPN}} Keiichi Satō ||9 ||4 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||2 ||4 | |align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||2 ||4 | ||
Linia 1397: | Linia 1401: | ||
|align=left|{{flaga|SUI}} Yanick Wasser ||2 ||4 | |align=left|{{flaga|SUI}} Yanick Wasser ||2 ||4 | ||
|- | |- | ||
|rowspan= | |rowspan=3|65. ||align=left|{{flaga|SUI}} Simon Ammann ||7 ||3 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|USA}} Casey Larson ||7 ||3 | |align=left|{{flaga|USA}} Casey Larson ||7 ||3 | ||
|- | |- | ||
| | |align=left|{{flaga|AUT}} Philipp Aschenwald ||7 ||3 | ||
|- | |||
|68. ||align=left|{{flaga|POL}} Jan Habdas ||1 ||2 | |||
|- | |||
|rowspan=2|69. ||align=left|{{flaga|GER}} Finn Braun ||2 ||1 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|FIN}} Vilho Palosaari ||6 ||1 | |||
|} | |} | ||