Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 23:05, 9 gru 2023
, 9 gru 2023→Konkursy drużynowe: Skład Austrii
(→Statystyki indywidualne: Skład Austrii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Konkursy drużynowe: Skład Austrii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1022: | Linia 1022: | ||
!width=25|[[Plik:Flag of Finland.svg|15px|Lahti 2.03]] | !width=25|[[Plik:Flag of Finland.svg|15px|Lahti 2.03]] | ||
!width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 23.03]] | !width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 23.03]] | ||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|AUT|sn}}'''</big></center> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Jan Hörl | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Stefan Kraft | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big></center> |