Przejdź do zawartości

Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami

Nie podano opisu zmian
Znaczniki: Ręczne wycofanie zmian Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 179: Linia 179:
|[[Szablon:Reprezentacja/dyscyplina]]
|[[Szablon:Reprezentacja/dyscyplina]]
|-
|-
|rowspan=29 align=right|18.
|rowspan=35 align=right|18.
|[[Szablon:Państwo dane Finlandia]]
|[[Szablon:Państwo dane Finlandia]]
|-
|-
Linia 237: Linia 237:
|-
|-
|[[Szablon:Państwo dane Rosja]]
|[[Szablon:Państwo dane Rosja]]
|-
|[[Szablon:Państwo dane Tajlandia]]
|-
|[[Szablon:Państwo dane Białoruś]]
|-
|[[Szablon:Państwo dane Łotwa]]
|-
|[[Szablon:Państwo dane Chorwacja]]
|-
|[[Szablon:Państwo dane Serbia]]
|-
|[[Szablon:Państwo dane Litwa]]
|-
|-
|}
|}
2122

edycje