Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 01:22, 9 gru 2023
, 9 gru 2023→Konkursy drużynowe: Skład Słowenii, Japonii, Polski, Ukrainy, Turcji, Czechów, Norwegii, Niemiec, Szwajcarii i Rosji
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Konkursy drużynowe: Skład Słowenii, Japonii, Polski, Ukrainy, Turcji, Czechów, Norwegii, Niemiec, Szwajcarii i Rosji) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1017: | Linia 1017: | ||
!width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 23.03]] | !width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 23.03]] | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big></center> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Roman Koudelka | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Radek Rýdl | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Ryōyū Kobayashi | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Naoki Nakamura | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Martin Hamann | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Andreas Wellinger | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big></center> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Halvor Egner Granerud | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Marius Lindvik | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Kamil Stoch | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Piotr Żyła | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big></center> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Michaił Nazarow | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Danił Sadriejew | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big></center> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Domen Prevc | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Peter Prevc | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Gregor Deschwanden | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Remo Imhof | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big></center> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Muhammed Ali Bedir | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Fatih Arda İpcioğlu | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|UKR|sn}}'''</big></center> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Witalij Kaliniczenko | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jewhen Marusiak | |||
||+ || || || || || || | |||
|} | |} | ||