Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 20:06, 8 gru 2023
, 8 gru 2023→Statystyki indywidualne: Składy Słowenii, Japonii, Ukrainy, Słowacji, Polski, Turcji, Czechów, Norwegii
(→Informacje o periodach: Kwoty startowe na V period) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Składy Słowenii, Japonii, Ukrainy, Słowacji, Polski, Turcji, Czechów, Norwegii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 732: | Linia 732: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Junshirō Kobayashi | |align=left|Junshirō Kobayashi | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|24 ||38 ||q ||41 ||35 ||– ||– ||39 ||41 ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|24 ||38 ||q ||41 ||35 ||– ||– ||39 ||41 ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ryōyū Kobayashi | |align=left|Ryōyū Kobayashi | ||
Linia 800: | Linia 800: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Joacim Ødegård Bjøreng | |align=left|Joacim Ødegård Bjøreng | ||
|– ||– ||q ||44 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q ||44 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Johann André Forfang | |align=left|Johann André Forfang | ||
Linia 809: | Linia 809: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Bendik Jakobsen Heggli | |align=left|Bendik Jakobsen Heggli | ||
|– ||– ||35 ||46 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||35 ||46 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robert Johansson | |align=left|Robert Johansson | ||
Linia 818: | Linia 818: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sondre Ringen | |align=left|Sondre Ringen | ||
|– ||– ||40 ||45 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||40 ||45 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | |align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | ||
Linia 827: | Linia 827: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Fredrik Villumstad | |align=left|Fredrik Villumstad | ||
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|27 ||37 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||bgcolor=FFCC00|27 ||37 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |||
|align=left|Jan Habdas | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Klemens Joniak | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Maciej Kot | |align=left|Maciej Kot | ||
Linia 842: | Linia 848: | ||
|align=left|Paweł Wąsek | |align=left|Paweł Wąsek | ||
|bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|27 ||36 ||40 ||43 ||39 ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|14 ||39 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|27 ||36 ||40 ||43 ||39 ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|14 ||39 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Jakub Wolny | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Aleksander Zniszczoł | |align=left|Aleksander Zniszczoł | ||
Linia 850: | Linia 859: | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |||
|align=left|Aleksandr Bażenow | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Michaił Nazarow | |align=left|Michaił Nazarow | ||
Linia 858: | Linia 870: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Roman Trofimow | |align=left|Roman Trofimow | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||45 ||q ||q ||35 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||45 ||q ||q ||35 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 879: | Linia 891: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maksim Bartolj | |align=left|Maksim Bartolj | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Teodor Igor Herbstritt | |align=left|Teodor Igor Herbstritt | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||35 ||44 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||35 ||44 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žiga Jelar | |align=left|Žiga Jelar | ||
Linia 888: | Linia 900: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Lovro Kos | |align=left|Lovro Kos | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|18 ||45 ||34 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|18 ||45 ||34 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Anže Lanišek | |align=left|Anže Lanišek | ||
Linia 894: | Linia 906: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rok Masle | |align=left|Rok Masle | ||
|35 ||bgcolor=FFCC00|25 ||44 ||35 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |35 ||bgcolor=FFCC00|25 ||44 ||35 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žak Mogel | |align=left|Žak Mogel | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||34 ||32 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||34 ||32 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rok Oblak | |align=left|Rok Oblak | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|21 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|21 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Domen Prevc | |align=left|Domen Prevc | ||
Linia 915: | Linia 927: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ožbe Zupan | |align=left|Ožbe Zupan | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||44 ||45 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||44 ||45 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Erik Belshaw | |align=left|Erik Belshaw | ||
|bgcolor=FFCC00|27 ||32 ||39 ||q ||– ||– ||– ||– ||48 ||48 ||49 ||42 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|27 ||32 ||39 ||q ||– ||– ||– ||– ||48 ||48 ||49 ||42 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kevin Bickner | |align=left|Kevin Bickner | ||
|– ||– ||33 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||33 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Decker Dean | |align=left|Decker Dean | ||
|bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|30 ||36 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|30 ||36 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Casey Larson | |align=left|Casey Larson | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|28 ||q ||50 ||– ||– ||38 ||34 ||50 ||42 ||47 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|28 ||q ||50 ||– ||– ||38 ||34 ||50 ||42 ||47 ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrew Urlaub | |align=left|Andrew Urlaub | ||
|bgcolor=FFCC00|23 ||49 ||48 ||49 ||– ||– ||– ||– ||q ||33 ||q ||49 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|23 ||49 ||48 ||49 ||– ||– ||– ||– ||q ||33 ||q ||49 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center> |