Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 13:09, 3 gru 2023
, 3 gru 2023→Statystyki indywidualne: Lista startowa kwalifikacje 2.01
(→Grupa krajowa: Austria z grupą krajową w Innsbrucku i Bischofshofen) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Lista startowa kwalifikacje 2.01) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 638: | Linia 638: | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|AUT|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|AUT|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |||
|align=left|Clemens Aigner | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Philipp Aschenwald | |align=left|Philipp Aschenwald | ||
Linia 656: | Linia 659: | ||
|align=left|Stefan Kraft | |align=left|Stefan Kraft | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|5 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|5 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Maximilian Steiner | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Tschofenig | |align=left|Daniel Tschofenig | ||
Linia 668: | Linia 674: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Song Qiwu | |align=left|Song Qiwu | ||
|q ||q ||– ||– ||– ||– ||47 ||42 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– ||47 ||42 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 695: | Linia 701: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mico Ahonen | |align=left|Mico Ahonen | ||
|50 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |50 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Niko Kytösaho | |align=left|Niko Kytösaho | ||
Linia 701: | Linia 707: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jarkko Määttä | |align=left|Jarkko Määttä | ||
|40 ||q ||– ||– ||50 ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |40 ||q ||– ||– ||50 ||q ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Eetu Nousiainen | |align=left|Eetu Nousiainen | ||
Linia 710: | Linia 716: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Arttu Pohjola | |align=left|Arttu Pohjola | ||
|42 ||q ||q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |42 ||q ||q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kasperi Valto | |align=left|Kasperi Valto | ||
|q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Valentin Foubert | |align=left|Valentin Foubert | ||
|q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Enzo Milesi | |align=left|Enzo Milesi | ||
|q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 743: | Linia 749: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Nikita Diewiatkin | |align=left|Nikita Diewiatkin | ||
|q ||q ||q ||q ||q ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||q ||q ||q ||q ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Siergiej Tkaczenko | |align=left|Siergiej Tkaczenko | ||
Linia 754: | Linia 760: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Choi Heung-chul | |align=left|Choi Heung-chul | ||
|q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ben Bayer | |align=left|Ben Bayer | ||
|– ||– ||– ||– ||33 ||43 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||33 ||43 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Finn Braun | |align=left|Finn Braun | ||
|– ||– ||– ||– ||39 ||40 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||39 ||40 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Markus Eisenbichler | |align=left|Markus Eisenbichler | ||
Linia 768: | Linia 774: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Eric Fuchs | |align=left|Eric Fuchs | ||
|– ||– ||– ||– ||45 ||50 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||45 ||50 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Karl Geiger | |align=left|Karl Geiger | ||
Linia 774: | Linia 780: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Martin Hamann | |align=left|Martin Hamann | ||
|bgcolor=FFCC00|21 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|21 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Felix Hoffmann | |align=left|Felix Hoffmann | ||
Linia 786: | Linia 792: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Constantin Schmid | |align=left|Constantin Schmid | ||
|bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|{{tooltip|30|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|11 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|{{tooltip|30|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|11 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andreas Wellinger | |align=left|Andreas Wellinger | ||
|bgcolor=FFCC00|6 ||{{tooltip|q|Zawodnik zgłoszony nie wystartował w kwalifikacjach}} ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|20 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|6 ||{{tooltip|q|Zawodnik zgłoszony nie wystartował w kwalifikacjach}} ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|20 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Joacim Ødegård Bjøreng | |align=left|Joacim Ødegård Bjøreng | ||
|– ||– ||q ||44 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q ||44 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Johann André Forfang | |align=left|Johann André Forfang | ||
Linia 803: | Linia 809: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Bendik Jakobsen Heggli | |align=left|Bendik Jakobsen Heggli | ||
|– ||– ||35 ||46 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||35 ||46 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robert Johansson | |align=left|Robert Johansson | ||
Linia 812: | Linia 818: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sondre Ringen | |align=left|Sondre Ringen | ||
|– ||– ||40 ||45 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||40 ||45 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | |align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | ||
Linia 821: | Linia 827: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Fredrik Villumstad | |align=left|Fredrik Villumstad | ||
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|27 ||37 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||bgcolor=FFCC00|27 ||37 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 838: | Linia 844: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Aleksander Zniszczoł | |align=left|Aleksander Zniszczoł | ||
|q ||48 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|19 ||32 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||48 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|19 ||32 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Piotr Żyła | |align=left|Piotr Żyła | ||
Linia 860: | Linia 866: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrei Feldorean | |align=left|Andrei Feldorean | ||
|46 ||q ||q ||q ||q ||q ||45 ||43 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |46 ||q ||q ||q ||q ||q ||45 ||43 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mihnea Spulber | |align=left|Mihnea Spulber | ||
Linia 868: | Linia 874: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Hektor Kapustík | |align=left|Hektor Kapustík | ||
|44 ||q ||50 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |44 ||q ||50 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maksim Bartolj | |align=left|Maksim Bartolj | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Teodor Igor Herbstritt | |align=left|Teodor Igor Herbstritt | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||35 ||44 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||35 ||44 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žiga Jelar | |align=left|Žiga Jelar | ||
Linia 882: | Linia 888: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Lovro Kos | |align=left|Lovro Kos | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|18 ||45 ||34 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|18 ||45 ||34 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Anže Lanišek | |align=left|Anže Lanišek | ||
Linia 888: | Linia 894: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rok Masle | |align=left|Rok Masle | ||
|35 ||bgcolor=FFCC00|25 ||44 ||35 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |35 ||bgcolor=FFCC00|25 ||44 ||35 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žak Mogel | |align=left|Žak Mogel | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||34 ||32 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||34 ||32 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rok Oblak | |align=left|Rok Oblak | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|21 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|21 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Domen Prevc | |align=left|Domen Prevc | ||
Linia 909: | Linia 915: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ožbe Zupan | |align=left|Ožbe Zupan | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||44 ||45 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||44 ||45 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 917: | Linia 923: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kevin Bickner | |align=left|Kevin Bickner | ||
|– ||– ||33 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||33 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Decker Dean | |align=left|Decker Dean | ||
|bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|30 ||36 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|30 ||36 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Casey Larson | |align=left|Casey Larson | ||
Linia 931: | Linia 937: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Simon Ammann | |align=left|Simon Ammann | ||
|q ||36 ||41 ||31 ||32 ||47 ||bgcolor=FFCC00|28 ||31 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||36 ||41 ||31 ||32 ||47 ||bgcolor=FFCC00|28 ||31 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Gregor Deschwanden | |align=left|Gregor Deschwanden | ||
Linia 937: | Linia 943: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sandro Hauswirth | |align=left|Sandro Hauswirth | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||33 ||33 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||33 ||33 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Remo Imhof | |align=left|Remo Imhof | ||
Linia 946: | Linia 952: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Dominik Peter | |align=left|Dominik Peter | ||
|36 ||39 ||43 ||38 ||42 ||33 ||32 ||{{tooltip|q|Dyskwalifikacja w kwalifikacjach}} ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |36 ||39 ||43 ||38 ||42 ||33 ||32 ||{{tooltip|q|Dyskwalifikacja w kwalifikacjach}} ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Felix Trunz | |align=left|Felix Trunz | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||46 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||46 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Yanick Wasser | |align=left|Yanick Wasser |