Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 17:17, 27 lis 2023
, 27 lis 2023→Statystyki indywidualne: Lista startowa kwalifikacje 1.12
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Lista startowa kwalifikacje 1.12) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 624: | Linia 624: | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|AUT|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|AUT|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |||
|align=left|Philipp Aschenwald | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Manuel Fettner | |align=left|Manuel Fettner | ||
Linia 635: | Linia 638: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Huber | |align=left|Daniel Huber | ||
|39 ||bgcolor=FFCC00|14 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |39 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Stefan Kraft | |align=left|Stefan Kraft | ||
Linia 651: | Linia 654: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Song Qiwu | |align=left|Song Qiwu | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 678: | Linia 681: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mico Ahonen | |align=left|Mico Ahonen | ||
|50 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |50 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Niko Kytösaho | |align=left|Niko Kytösaho | ||
Linia 684: | Linia 687: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jarkko Määttä | |align=left|Jarkko Määttä | ||
|40 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |40 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Eetu Nousiainen | |align=left|Eetu Nousiainen | ||
Linia 690: | Linia 693: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Vilho Palosaari | |align=left|Vilho Palosaari | ||
|49 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |49 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Arttu Pohjola | |align=left|Arttu Pohjola | ||
Linia 696: | Linia 699: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kasperi Valto | |align=left|Kasperi Valto | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Valentin Foubert | |align=left|Valentin Foubert | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Enzo Milesi | |align=left|Enzo Milesi | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 737: | Linia 740: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Choi Heung-chul | |align=left|Choi Heung-chul | ||
|q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 748: | Linia 751: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Martin Hamann | |align=left|Martin Hamann | ||
|bgcolor=FFCC00|21 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|21 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Felix Hoffmann | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Justin Lisso | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Philipp Raimund | |align=left|Philipp Raimund | ||
Linia 757: | Linia 766: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andreas Wellinger | |align=left|Andreas Wellinger | ||
|bgcolor=FFCC00|6 ||{{tooltip|q| | |bgcolor=FFCC00|6 ||{{tooltip|q|Zawodnik zgłoszony nie wystartował w kwalifikacjach}} ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |||
|align=left|Joacim Ødegård Bjøreng | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Johann André Forfang | |align=left|Johann André Forfang | ||
Linia 766: | Linia 778: | ||
|align=left|Halvor Egner Granerud | |align=left|Halvor Egner Granerud | ||
|bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|12 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|12 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Bendik Jakobsen Heggli | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Robert Johansson | |align=left|Robert Johansson | ||
Linia 772: | Linia 787: | ||
|align=left|Marius Lindvik | |align=left|Marius Lindvik | ||
|bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|7 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|7 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Sondre Ringen | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | |align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | ||
Linia 778: | Linia 796: | ||
|align=left|Daniel-André Tande | |align=left|Daniel-André Tande | ||
|bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|14 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|14 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Fredrik Villumstad | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 830: | Linia 851: | ||
|align=left|Erik Belshaw | |align=left|Erik Belshaw | ||
|bgcolor=FFCC00|27 ||32 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|27 ||32 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Kevin Bickner | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Decker Dean | |align=left|Decker Dean | ||
|bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|29 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Casey Larson | |align=left|Casey Larson | ||
Linia 865: | Linia 889: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Witalij Kaliniczenko | |align=left|Witalij Kaliniczenko | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jewhen Marusiak | |align=left|Jewhen Marusiak | ||
|q ||37 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||37 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big></center> |