Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 00:50, 27 lis 2023
, 27 lis 2023→Statystyki indywidualne: Lista startowa na Rukę
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Lista startowa na Rukę) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 622: | Linia 622: | ||
!width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 22.03]] | !width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 22.03]] | ||
!width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 24.03]] | !width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 24.03]] | ||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|AUT|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Manuel Fettner | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Michael Hayböck | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jan Hörl | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Daniel Huber | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Stefan Kraft | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Daniel Tschofenig | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|BUL|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Władimir Zografski | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Song Qiwu | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Benedikt Holub | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Roman Koudelka | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Radek Rýdl | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Artti Aigro | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kevin Maltsev | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Antti Aalto | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Mico Ahonen | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Niko Kytösaho | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jarkko Määttä | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Eetu Nousiainen | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Vilho Palosaari | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Arttu Pohjola | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kasperi Valto | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Valentin Foubert | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Enzo Milesi | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Junshirō Kobayashi | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ryōyū Kobayashi | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Naoki Nakamura | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ren Nikaidō | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Keiichi Satō | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Nikita Diewiatkin | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Siergiej Tkaczenko | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Danił Wasiljew | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|KOR|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Choi Heung-chul | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Markus Eisenbichler | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Karl Geiger | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Martin Hamann | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Philipp Raimund | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Constantin Schmid | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Andreas Wellinger | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Johann André Forfang | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Halvor Egner Granerud | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Robert Johansson | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Marius Lindvik | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Daniel-André Tande | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Dawid Kubacki | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kamil Stoch | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Paweł Wąsek | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Aleksander Zniszczoł | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Piotr Żyła | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Daniel Cacina | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Andrei Feldorean | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Hektor Kapustík | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Lovro Kos | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Anže Lanišek | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Rok Masle | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Peter Prevc | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Timi Zajc | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Erik Belshaw | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Decker Dean | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Casey Larson | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Andrew Urlaub | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Simon Ammann | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Gregor Deschwanden | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Killian Peier | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Dominik Peter | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Muhammed Ali Bedir | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Fatih Arda İpcioğlu | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|UKR|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Witalij Kaliniczenko | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jewhen Marusiak | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Giovanni Bresadola | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Alex Insam | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|} | |} | ||