Szymizszymix

Dołączył 13 lut 2023
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 162: Linia 162:
|[[Szablon:Układ wielokolumnowy/styles.css]]
|[[Szablon:Układ wielokolumnowy/styles.css]]
|-
|-
|align=right|17.
|rowspan=2 align=right|17.
|[[Szablon:Reprezentacja]]
|[[Szablon:Reprezentacja]]
|-
|[[Szablon:Reprezentacja/core]]
|}
|}
2122

edycje