Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Szablony, które chcę utworzyć
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 150: | Linia 150: | ||
|- | |- | ||
|[[Moduł:Ikona/dane]] | |[[Moduł:Ikona/dane]] | ||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo/core]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Clear0]] | |||
|- | |||
|align=right|16. | |||
|[[Szablon:Układ wielokolumnowy]] | |||
|} | |} | ||