Przejdź do zawartości

Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 124: Linia 124:
|[[Szablon:Flaga]]
|[[Szablon:Flaga]]
|-
|-
|rowspan=11 align=right|15.
|rowspan=12 align=right|15.
|[[Szablon:Państwo dane Polska]]
|[[Szablon:Państwo dane Polska]]
|-
|-
Linia 146: Linia 146:
|-
|-
|[[Szablon:Bandera]]
|[[Szablon:Bandera]]
|-
|[[Szablon:Ikona]]
|}
|}
2122

edycje