Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 20:39, 24 lis 2023
, 24 lis 2023→Skocznie
Nie podano opisu zmian Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 369: | Linia 369: | ||
== Skocznie == | == Skocznie == | ||
W tabeli podano rekordy skoczni obowiązujące przed rozpoczęciem | W tabeli podano rekordy skoczni obowiązujące przed rozpoczęciem Pucharu Świata 2023/2024 lub ustanowione bądź wyrównane w trakcie jego trwania (wyróżnione '''wytłuszczeniem'''). | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
!rowspan=2|Zdjęcie | !rowspan=2|Zdjęcie | ||
Linia 382: | Linia 382: | ||
!Data | !Data | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Kuusamo Rukatunturi K-120.jpg|75x75px]] | |||
| | |Rukatunturi | ||
|[[Plik:Flag of | |[[Plik:Flag of Finland.svg|22px]] Ruka | ||
|align=right|K120 | |align=right|K120 | ||
|align=right| | |align=right|HS142 | ||
|align=right| | |align=right|150,5 m | ||
|[[Plik:Flag of | |[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] Halvor Egner Granerud | ||
|align=right| | |align=right|27.11.2022 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=3|[[Plik: | |rowspan=3 align=center|[[Plik:Lillehammer Ski Jump.jpg|75x75px]] | ||
|rowspan=3| | |rowspan=3|Lysgårdsbakken | ||
|rowspan=3|[[Plik:Flag of | |rowspan=3|[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] Lillehammer | ||
| | |align=right|K90 | ||
| | |align=right|HS98 | ||
| | |align=right|107,5 m | ||
|[[Plik:Flag of | |[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Karl Geiger | ||
|align=right| | |align=right|06.12.2013 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Flag of | |rowspan=2 align=right|K123 | ||
|align=right| | |rowspan=2 align=right|HS140 | ||
|rowspan=2 align=right|146,0 m | |||
|[[Plik:Flag of Switzerland.svg|22px]] Simon Ammann | |||
|align=right|05.12.2009 | |||
|- | |- | ||
|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] | |[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Markus Eisenbichler | ||
|align=right| | |align=right|16.03.2023 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Klingenthalschanzewinter.JPG|alt=|75x75px]] | |[[Plik:Klingenthalschanzewinter.JPG|alt=|75x75px]] | ||
Linia 411: | Linia 414: | ||
|align=right|K125 | |align=right|K125 | ||
|align=right|HS140 | |align=right|HS140 | ||
|align=right|146, | |align=right|146,5 m | ||
|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Michael Uhrmann | |[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Michael Uhrmann | ||
|02.02.2011 | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2|[[Plik:Engelberg HS140 (2).jpg|75x75px]] | |rowspan=2|[[Plik:Engelberg HS140 (2).jpg|75x75px]] | ||
Linia 462: | Linia 465: | ||
|[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Dawid Kubacki | |[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Dawid Kubacki | ||
|align=right|06.01.2019 | |align=right|06.01.2019 | ||
|- | |||
|[[Plik:POL Wisła Malinka Skocznia.JPG|75x75px]] | |||
|im. Adama Małysza | |||
|[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Wisła | |||
|align=right|K120 | |||
|align=right|HS134 | |||
|align=right|139,0 m | |||
|[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Stefan Kraft | |||
|align=right|08.01.2013 | |||
|- | |||
|[[Plik:PourShev2.0.jpg|75x75px]] | |||
|[[Skalite (kompleks skoczni)|Skalite]] | |||
|[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Szczyrk | |||
|align=right|K95 | |||
|align=right|HS104 | |||
|align=right|''116,0 m''<ref group=uwaga name="rekord">Rekord nieoficjalny.</ref> | |||
|[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] ''Krzysztof Leja'' | |||
|align=right|''01.03.2011'' | |||
|- | |- | ||
|[[Plik:Wielka Krokiew 03.jpg|75x75px]] | |[[Plik:Wielka Krokiew 03.jpg|75x75px]] | ||
Linia 471: | Linia 492: | ||
|[[Plik:Flag of Japan.svg|22px]] Yukiya Satō | |[[Plik:Flag of Japan.svg|22px]] Yukiya Satō | ||
|align=right|25.01.2020 | |align=right|25.01.2020 | ||
|- | |||
|[[Plik:Mühlenkopfschanze.jpg|75x75px]] | |||
|Mühlenkopfschanze | |||
|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Willingen | |||
|align=right|K130 | |||
|align=right|HS147 | |||
|align=right|153,0 m | |||
|[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Klemens Murańka | |||
|align=right|29.01.2021 | |||
|- | |||
|[[Plik:US Olympic Ski Jump.jpg|75x75px]] | |||
|MacKenzie Intervale | |||
|[[Plik:Flag of United States.svg|22px]] Lake Placid | |||
|align=right|K115 | |||
|align=right|HS128 | |||
|align=right|136,0 m | |||
|[[Plik:Flag of Japan.svg|22px]] Ryōyū Kobayashi | |||
|align=right|11.02.2023 | |||
|- | |- | ||
|[[Plik:The OKURAYAMA Jump Stadium..jpg|75x75px]] | |[[Plik:The OKURAYAMA Jump Stadium..jpg|75x75px]] | ||
Linia 481: | Linia 520: | ||
|align=right| 26.01.2019 | |align=right| 26.01.2019 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik: | |[[Plik:Heini Klopfer Schanze Worldchampionships 2008.JPG|75px]] | ||
| | |Heini-Klopfer-Skiflugschanze | ||
|[[Plik:Flag of | |[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Oberstdorf | ||
|align=right|K200 | |align=right|K200 | ||
|align=right|HS235 | |align=right|HS235 | ||
|align=right| | |align=right|242,5 m | ||
|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|22px]] Domen Prevc | |[[Plik:Flag of Slovenia.svg|22px]] Domen Prevc | ||
|align=right| | |align=right|20.03.2022 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Salpausselkä 02.jpg|75x75px]] | |||
| | |Salpausselkä | ||
|[[Plik:Flag of Finland.svg|22px]] Lahti | |||
| | |align=right|K116 | ||
| | |align=right|HS130 | ||
| | |align=right|138,0 m | ||
|[[Plik:Flag of | |[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] Johann André Forfang | ||
| | |align=right|04.03.2017 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Holmenkollbakken in background.jpg|75x75px]] | |[[Plik:Holmenkollbakken in background.jpg|75x75px]] | ||
Linia 530: | Linia 547: | ||
|align=right|09.03.2019 | |align=right|09.03.2019 | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan=2|[[Plik:Granåsen Skijump Arena.JPG|75x75px]] | ||
| | |rowspan=2|Granåsen | ||
|[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] | |rowspan=2|[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] Trondheim | ||
|align=right| | |align=right|K93 | ||
|align=right|HS105 | |||
|align=right|''110,0 m''<ref group=uwaga name="rekord" /> | |||
|''[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] Peter Løset Skodjereite'' | |||
|align=right|''16.12.2018'' | |||
|- | |||
|align=right|K124 | |||
|align=right|HS140 | |align=right|HS140 | ||
|align=right|146,0 m | |align=right|146,0 m | ||
|[[Plik:Flag of | |[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Kamil Stoch | ||
|align=right| | |align=right|15.03.2018 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ski flying Vikersund 2011.jpg|75px]] | |[[Plik:Ski flying Vikersund 2011.jpg|75px]] | ||
Linia 547: | Linia 570: | ||
|[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Stefan Kraft | |[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Stefan Kraft | ||
|align=right|18.03.2017 | |align=right|18.03.2017 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Prenovljena letalnica bratov Gorišek, marec 2015.jpg|75px]] | |[[Plik:Prenovljena letalnica bratov Gorišek, marec 2015.jpg|75px]] |