Szymizszymix

Dołączył 13 lut 2023
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 41: Linia 41:
|[[Szablon:Formuła 1/Koloruj]]
|[[Szablon:Formuła 1/Koloruj]]
|-
|-
|rowspan=9 align=right|4.
|rowspan=10 align=right|4.
|[[Szablon:Statystyki start]]
|[[Szablon:Statystyki start]]
|-
|-
Linia 51: Linia 51:
|-
|-
|[[Szablon:Gol]]
|[[Szablon:Gol]]
|-
|[[Szablon:Kartka]]
|-
|-
|[[Szablon:Statystyki runda]]
|[[Szablon:Statystyki runda]]
2122

edycje