Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Szablony, które chcę utworzyć
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 40: | Linia 40: | ||
|- | |- | ||
|[[Szablon:Formuła 1/Koloruj]] | |[[Szablon:Formuła 1/Koloruj]] | ||
|- | |||
|rowspan=7 align=right|4. | |||
|[[Szablon:Statystyki start]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Statystyki nagłówek]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Statystyki kolejka]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Statystyki runda]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Statystyki belka]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Statystyki podsumowanie]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Statystyki stopka]] | |||
|} | |} | ||