Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami
→Szablony, które chcę utworzyć: + potrzebny do nr 3
(→Szablony, które chcę utworzyć: Ten szablon zrobię dla testu, jeśli nie będzie działał (bo nie ma szablonu Flaga na MruczekWiki) to go usunę) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Szablony, które chcę utworzyć: + potrzebny do nr 3) Znaczniki: Wycofane Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 35: | Linia 35: | ||
|align=right|3. | |align=right|3. | ||
|[[Szablon:Formuła 1/Kalendarz]] | |[[Szablon:Formuła 1/Kalendarz]] | ||
|- | |||
|align=right|4. | |||
|[[Szablon:Formuła 1/Kalendarz/Eliminacja]] | |||
|} | |} | ||