Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Szablony, które chcę utworzyć: Ten szablon zrobię dla testu, jeśli nie będzie działał (bo nie ma szablonu Flaga na MruczekWiki) to go usunę
(→Szablony, które chcę utworzyć: Nie ma szans że to stworzę) Znaczniki: Ręczne wycofanie zmian Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Szablony, które chcę utworzyć: Ten szablon zrobię dla testu, jeśli nie będzie działał (bo nie ma szablonu Flaga na MruczekWiki) to go usunę) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 32: | Linia 32: | ||
|align=right|2. | |align=right|2. | ||
|[[Szablon:Formuła 1/Kolor]] | |[[Szablon:Formuła 1/Kolor]] | ||
|- | |||
|align=right|3. | |||
|[[Szablon:Formuła 1/Kalendarz]] | |||
|} | |} | ||