Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Szablony, które chcę utworzyć
Nie podano opisu zmian Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 29: | Linia 29: | ||
|align=right|1. | |align=right|1. | ||
|[[Szablon:Sporty motorowe/Oznaczenia]] | |[[Szablon:Sporty motorowe/Oznaczenia]] | ||
|- | |||
|align=right|2. | |||
|[[Szablon:Formuła 1/Kolor]] | |||
|} | |} | ||