Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 19:22, 25 mar 2023
, 25 mar 2023→Informacje o periodach
Znaczniki: Ręczne wycofanie zmian Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1014: | Linia 1014: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!I i II period | !I i II period | ||
!colspan=2|III period | |||
|- | |- | ||
|<center>Letnie<br />Grand<br />Prix</center> | |rowspan=15|<center>Letnie<br />Grand<br />Prix</center> | ||
|- | |||
!{{tooltip|Kw.|Kwota}} | |||
!Reprezentacja | |||
|- | |||
|rowspan=3 align=center|7 | |||
|[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Austria | |||
|- | |||
|[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] Norwegia | |||
|- | |||
|[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Polska | |||
|- | |||
|rowspan=3 align=center|6 | |||
|[[Plik:Flag of Japan.svg|22px]] Japonia | |||
|- | |||
|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Niemcy | |||
|- | |||
|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|22px]] Słowenia | |||
|- | |||
|rowspan=3 align=center|4 | |||
|[[Plik:Flag of Finland.svg|22px]] Finlandia | |||
|- | |||
|[[Plik:Flag of Russia.svg|22px]] Rosja | |||
|- | |||
|[[Plik:Flag of Switzerland.svg|22px]] Szwajcaria | |||
|- | |||
|rowspan=4 align=center|3 | |||
|[[Plik:Flag of Bulgaria.svg|22px]] Bułgaria | |||
|- | |||
|[[Plik:Flag of Czech Republic.svg|22px]] Czechy | |||
|- | |||
|[[Plik:Flag of Estonia.svg|22px]] Estonia | |||
|- | |||
|[[Plik:Flag of Italy.svg|22px]] Włochy | |||
|} | |} | ||