Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 10:33, 18 mar 2023
, 18 mar 2023→Skocznie
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 375: | Linia 375: | ||
== Skocznie == | == Skocznie == | ||
W tabeli podano rekordy skoczni obowiązujące przed rozpoczęciem fikcyjnego Pucharu Świata 2022/2023 lub ustanowione bądź wyrównane w trakcie jego trwania (wyróżnione '''wytłuszczeniem'''). | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
!rowspan=2|Zdjęcie | |||
!rowspan=2|Nazwa skoczni | |||
!rowspan=2|Miejscowość | |||
!rowspan=2 width=35|K | |||
!rowspan=2 width=35|HS | |||
!colspan=3|Rekord skoczni | |||
|- | |||
!Odległość | |||
!Rekordzista | |||
!Data | |||
|- | |||
||[[Plik:POL Wisła Malinka Skocznia.JPG|75x75px]] | |||
|im. Adama Małysza | |||
|[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Wisła | |||
|align=right|K120 | |||
|align=right|HS134 | |||
|align=right|139,0 m | |||
|[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Stefan Kraft | |||
|align=right|08.01.2013 | |||
|- | |||
|rowspan=3|[[Plik:Kuusamo Rukatunturi K-120.jpg|75x75px]] | |||
|rowspan=3|Rukatunturi | |||
|rowspan=3|[[Plik:Flag of Finland.svg|22px]] Ruka | |||
|rowspan=3 align=right|K120 | |||
|rowspan=3 align=right|HS142 | |||
|rowspan=3 align=right|147,5 m | |||
|[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Stefan Kraft | |||
|align=right|25.11.2017 | |||
|- | |||
|[[Plik:Flag of Japan.svg|22px]] Ryōyū Kobayashi | |||
|align=right|25.11.2018 | |||
|- | |||
|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Karl Geiger | |||
|align=right|29.11.2019 | |||
|- | |||
|[[Plik:Klingenthalschanzewinter.JPG|alt=|75x75px]] | |||
|Vogtland Arena | |||
|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Klingenthal | |||
|align=right|K125 | |||
|align=right|HS140 | |||
|align=right|146,0 m | |||
|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Michael Uhrmann | |||
|align=right|02.02.2011 | |||
|- | |||
|rowspan=2|[[Plik:Engelberg HS140 (2).jpg|75x75px]] | |||
|rowspan=2|Gross-Titlis-Schanze | |||
|rowspan=2|[[Plik:Civil Ensign of Switzerland.svg|22px]] Engelberg | |||
|rowspan=2 align=right|K125 | |||
|rowspan=2 align=right|HS140 | |||
|rowspan=2 align=right|144,0 m | |||
|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|22px]] Domen Prevc | |||
|align=right|18.12.2016 | |||
|- | |||
|[[Plik:Flag of Japan.svg|22px]] Ryōyū Kobayashi | |||
|align=right|16.12.2018 | |||
|- | |||
|[[Plik:Schattenberg20061230.jpg|75x75px]] | |||
|Schattenbergschanze | |||
|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Oberstdorf | |||
|align=right|K120 | |||
|align=right|HS137 | |||
|align=right|143,5 m | |||
|[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] Sigurd Pettersen | |||
|align=right|29.12.2003 | |||
|- | |||
|[[Plik:Garmisch-Partenkirchen - Grosse Olympiaschanze.jpg|75x75px]] | |||
|Große Olympiaschanze | |||
|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Garmisch-Partenkirchen | |||
|align=right|K125 | |||
|align=right|HS142 | |||
|align=right|144,0 m | |||
|[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Dawid Kubacki | |||
|align=right|01.01.2021 | |||
|- | |||
|[[Plik:Bergisel Ski-Jump (32053673714).jpg|75x75px]] | |||
|Bergisel | |||
|[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Innsbruck | |||
|align=right|K120 | |||
|align=right|HS128 | |||
|align=right|138,0 m | |||
|[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Michael Hayböck | |||
|align=right|04.01.2015 | |||
|- | |||
|[[Plik:Schanzenanlage B'Hofen.JPG|75x75px]] | |||
|im. Paula Ausserleitnera | |||
|[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Bischofshofen | |||
|align=right|K125 | |||
|align=right|HS142 | |||
|align=right|145,0 m | |||
|[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Dawid Kubacki | |||
|align=right|06.01.2019 | |||
|- | |||
|[[Plik:Wielka Krokiew 03.jpg|75x75px]] | |||
|Wielka Krokiew | |||
|[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Zakopane | |||
|align=right|K125 | |||
|align=right|HS140 | |||
|align=right|147,0 m | |||
|[[Plik:Flag of Japan.svg|22px]] Yukiya Satō | |||
|align=right|25.01.2020 | |||
|- | |||
|[[Plik:The OKURAYAMA Jump Stadium..jpg|75x75px]] | |||
|Ōkurayama | |||
|[[Plik:Flag of Japan.svg|22px]] Sapporo | |||
|align=right|K123 | |||
|align=right|HS137 | |||
|align=right|148,5 m | |||
|[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Kamil Stoch | |||
|align=right| 26.01.2019 | |||
|- | |||
|[[Plik:Kulm - Skiflugschanze1.jpg|75x75px]] | |||
|Kulm | |||
|[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Bad Mitterndorf | |||
|align=right|K200 | |||
|align=right|HS235 | |||
|align=right|244,0 m | |||
|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|22px]] Peter Prevc | |||
|align=right| 16.01.2016 | |||
|- | |||
|[[Plik:Mühlenkopfschanze.jpg|75x75px]] | |||
|Mühlenkopfschanze | |||
|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Willingen | |||
|align=right|K130 | |||
|align=right|HS147 | |||
|align=right|153,0 m | |||
|[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Klemens Murańka | |||
|align=right|29.01.2021 | |||
|- | |||
|[[Plik:Hochfirstschanze (März 2016).jpg|alt=|75x75px]] | |||
|Hochfirstschanze | |||
|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Titisee-Neustadt | |||
|align=right|K125 | |||
|align=right|HS142 | |||
|align=right|148,0 m | |||
|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|22px]] Domen Prevc | |||
|align=right|11.03.2016 | |||
|- | |||
|rowspan=3 align=center|[[Plik:Valea Cărbunării Ski Jumping Hill.jpg|alt=|75x75px]] | |||
|rowspan=3|Trambulina Valea Cărbunării | |||
|rowspan=3|[[Plik:Flag of Romania.svg|22px]] Râșnov | |||
|rowspan=3 align=right|K90 | |||
|rowspan=3 align=right|HS97 | |||
|rowspan=3 align=right|103,0 m | |||
|[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Gregor Schlierenzauer | |||
|rowspan=3 align=right|22.02.2020 | |||
|- | |||
|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Constantin Schmid | |||
|- | |||
|[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Stefan Kraft | |||
|- | |||
|[[Plik:Holmenkollbakken in background.jpg|75x75px]] | |||
|Holmenkollbakken | |||
|[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] Oslo | |||
|align=right|K120 | |||
|align=right|HS134 | |||
|align=right|144,0 m | |||
|[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] Robert Johansson | |||
|align=right|09.03.2019 | |||
|- | |||
|align=center|[[Plik:Lillehammer Ski Jump.jpg|75x75px]] | |||
|Lysgårdsbakken | |||
|[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] Lillehammer | |||
|align=right|K123 | |||
|align=right|HS140 | |||
|align=right|146,0 m | |||
|[[Plik:Civil Ensign of Switzerland.svg|22px]] Simon Ammann | |||
|align=right|05.12.2009 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ski flying Vikersund 2011.jpg|75px]] | |||
|Vikersundbakken | |||
|[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] Vikersund | |||
|align=right|K200 | |||
|align=right|HS240 | |||
|align=right|253,5 m | |||
|[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Stefan Kraft | |||
|align=right|18.03.2017 | |||
|- | |||
|[[Plik:Salpausselkä 02.jpg|75x75px]] | |||
|Salpausselkä | |||
|[[Plik:Flag of Finland.svg|22px]] Lahti | |||
|align=right|K116 | |||
|align=right|HS130 | |||
|align=right|138,0 m | |||
|[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] Johann André Forfang | |||
|align=right|04.03.2017 | |||
|- | |||
|[[Plik:Prenovljena letalnica bratov Gorišek, marec 2015.jpg|75px]] | |||
|Letalnica | |||
|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|22px]] Planica | |||
|align=right|K200 | |||
|align=right|HS240 | |||
|align=right|252,0 m | |||
|[[Plik:Flag of Japan.svg|22px]] Ryōyū Kobayashi | |||
|align=right|24.03.2019 | |||
|} | |||
== Statystyki indywidualne == | == Statystyki indywidualne == |