Lista stron internetowych: Różnice pomiędzy wersjami

→‎Strony naukowe: Usunąłem Kopalnię Wiedzy. Mnóstwo niezweryfikowanych bzdur. A Gadżetomanii nie sprawdzałem od dawna, więc też. xD
(→‎Strony naukowe: Usunąłem Kopalnię Wiedzy. Mnóstwo niezweryfikowanych bzdur. A Gadżetomanii nie sprawdzałem od dawna, więc też. xD)
Linia 58: Linia 58:
|Wyborcza.pl / Nauka
|Wyborcza.pl / Nauka
|http://wyborcza.pl/0,75400.html
|http://wyborcza.pl/0,75400.html
|Politycznie może są nieco stronniczy, ale artykuły naukowe mają świetne.
|Artykuły naukowe mają - w większości - świetne.
|-
|-
|Crazy Nauka
|Crazy Nauka
Linia 66: Linia 66:
|Focus
|Focus
|http://www.focus.pl
|http://www.focus.pl
|Artykuły mają bardzo zróżnicowany poziom, ale niektóre to perełki.
|Artykuły mają bardzo zróżnicowany poziom,. Niektóre to [[gówno]], niektóre to perełki.
|-
|Gadżetomania
|http://gadzetomania.pl
|Poziomem ta strona cały czas schodzi w dół, ale nadal zdarzają się bardzo dobre teksty.
|-
|Kopalnia wiedzy
|http://kopalniawiedzy.pl
|Nieco bardziej "hardkorowa" strona naukowa, która wymaga często pewnej wiedzy i skupienia.
|-
|-
|Ciekawostki historyczne
|Ciekawostki historyczne