Przejdź do zawartości

FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

Nie podano opisu zmian
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 391: Linia 391:
|– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=29|<big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big>
!colspan=32|<big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big>
|-
|-
|align=left|[[Lü Yixin]]
|align=left|Lü Yixin
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||||||||34 ||41 |||||| || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|[[Ren Haoran]]
|align=left|Ren Haoran
|57 ||70 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||52 ||46 ||34 ||||||||55 ||49 |||||| || || || || ||
|57 ||70 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||52 ||46 ||34 || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|[[Song Qiwu]]
|align=left|Zhen Weijie
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||||||||||||||||||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|27 |||||| || || || || ||
|39 ||34 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|11 || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|[[Zhen Weijie]]
|align=left|Zheng Pengbo
|39 ||34 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|11 ||||||||37 ||<small>dsq</small> |||||| || || || || ||
|79 ||68 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||50 ||50 ||42 || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|[[Zheng Pengbo]]
|align=left|Zhou Xiaoyang
|79 ||68 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||50 ||50 ||42 ||– ||– ||– ||49 ||41 ||– ||– || || || || || ||
|75 ||69 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||36 ||44 ||53 || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|[[Zhou Xiaoyang]]
|75 ||69 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||36 ||44 ||53 |||||||||||||||| || || || || ||
|-
|-
!colspan=29|<big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big>
!colspan=29|<big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big>
2122

edycje