FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 11:22, 6 lut 2025
, 6 lutego→Kalendarz i wyniki
Nie podano opisu zmian Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 21: | Linia 21: | ||
|- | |- | ||
|1. | |1. | ||
| | |9 sierpnia 2024 | ||
|rowspan=2|{{flaga| | |rowspan=2|{{flaga|GER}} Hinterzarten | ||
|rowspan=2 align=center| | |rowspan=2 align=center|HS109 | ||
|rowspan=2 align=center|– | |rowspan=2 align=center|– | ||
|{{flaga|AUT}} | |{{flaga|AUT}} Hannes Landerer | ||
|{{flaga|AUT}} | |{{flaga|AUT}} Julijan Smid | ||
|{{flaga|AUT}} | |{{flaga|AUT}} André Fussenegger | ||
|- | |- | ||
|2. | |2. | ||
| | |10 sierpnia 2024 | ||
|{{flaga|AUT}} | |{{flaga|AUT}} Hannes Landerer | ||
|{{flaga| | |{{flaga|AUT}} Julijan Smid | ||
|{{flaga| | |{{flaga|GER}} Simon Steinbeißer | ||
|- | |- | ||
|3. | |3. | ||
| | |23 sierpnia 2024 | ||
|rowspan=2|{{flaga| | |rowspan=2|{{flaga|CZE}} Frenštát pod Radhoštěm | ||
|rowspan=2 align=center| | |rowspan=2 align=center|HS106 | ||
|align=center|– | |rowspan=2 align=center|– | ||
|{{flaga| | |{{flaga|AUT}} Julijan Smid | ||
|{{flaga|AUT}} | |{{flaga|AUT}} Janni Reisenauer | ||
|{{flaga|AUT}} Markus Müller | |{{flaga|AUT}} Markus Müller | ||
|- | |- | ||
|4. | |4. | ||
| | |24 sierpnia 2024 | ||
|{{flaga|AUT}} André Fussenegger | |||
|{{flaga| | |{{flaga|AUT}} Julijan Smid | ||
|{{flaga|AUT}} | |{{flaga|AUT}} Ulrich Wohlgenannt | ||
|{{flaga| | |||
|- | |- | ||
|5. | |5. | ||
| | |31 sierpnia 2024 | ||
|rowspan=2|{{flaga|POL}} | |rowspan=2|{{flaga|POL}} Szczyrk | ||
|rowspan=2 align=center| | |rowspan=2 align=center|HS104 | ||
|align=center| | |rowspan=2 align=center|– | ||
|{{flaga| | |{{flaga|AUT}} Niklas Bachlinger | ||
|{{flaga|POL}} Szymon Byrski | |||
|{{flaga|GER}} Emanuel Schmid | |||
|- | |||
|6. | |||
|1 września 2024 | |||
|{{flaga|AUT}} Raffael Zimmermann | |||
|{{flaga|AUT}} David Haagen | |||
|{{flaga|AUT}} Niklas Bachlinger | |||
|- | |||
|7. | |||
|7 września 2024 | |||
|rowspan=2|{{flaga|SLO}} Kranj | |||
|rowspan=2 align=center|HS109 | |||
|rowspan=2 align=center|– | |||
|{{flaga|AUT}} Julijan Smid | |||
|{{flaga|AUT}} Stefan Rainer | |||
|{{flaga|AUT}} Markus Müller | |{{flaga|AUT}} Markus Müller | ||
|- | |- | ||
| | |8. | ||
| | |8 września 2024 | ||
|{{flaga|AUT}} Stefan Rainer | |||
|{{flaga| | |{{flaga|AUT}} Julijan Smid | ||
|{{flaga| | |||
|{{flaga|AUT}} Markus Müller | |{{flaga|AUT}} Markus Müller | ||
|- | |- | ||
| | |9. | ||
|14 września 2024 | |||
|rowspan=2|{{flaga|AUT}} Villach | |||
|rowspan=2 align=center|HS98 | |||
|rowspan=2 align=center|– | |||
|{{flaga|AUT}} Marco Wörgötter | |||
|{{flaga|AUT}} Ulrich Wohlgenannt | |||
|{{flaga|GER}} Felix Hoffmann | |||
|- | |||
|10. | |||
|15 września 2024 | |||
|{{flaga|AUT}} Ulrich Wohlgenannt | |||
|{{flaga|AUT}} Marco Wörgötter | |||
|{{flaga|POL}} Kacper Tomasiak | |||
|- | |||
|11. | |||
|28 września 2024 | |28 września 2024 | ||
|rowspan=2|{{flaga| | |rowspan=2|{{flaga|SUI}} Einsiedeln | ||
|rowspan=2 align=center| | |rowspan=2 align=center|HS117 | ||
|align=center| | |rowspan=2 align=center|– | ||
|{{flaga| | |{{flaga|AUT}} Ulrich Wohlgenannt | ||
|{{flaga| | |{{flaga|AUT}} Timon-Pascal Kahofer | ||
|{{flaga| | |{{flaga|AUT}} Stefan Rainer | ||
|- | |- | ||
| | |12. | ||
|29 września 2024 | |29 września 2024 | ||
|{{flaga|AUT}} Stefan Rainer | |||
|{{flaga| | |{{flaga|AUT}} Ulrich Wohlgenannt | ||
|{{flaga| | |{{flaga|AUT}} Timon-Pascal Kahofer | ||
|{{flaga|AUT}} | |||
|- | |- | ||
|{{ | |13. | ||
|4 października 2024 | |||
|rowspan=3|{{flaga|EST}} Otepää | |||
|rowspan=3 align=center|HS97 | |||
|rowspan=3 align=center|– | |||
|{{flaga|GER}} Martin Hamann | |||
|{{flaga|POL}} Szymon Byrski | |||
|{{flaga|POL}} Łukasz Łukaszczyk | |||
|- | |||
|14. | |||
|5 października 2024 | |5 października 2024 | ||
|{{flaga|GER}} Martin Hamann | |||
| | |{{flaga|POL}} Szymon Byrski | ||
| | |{{flaga|POL}} Łukasz Łukaszczyk | ||
|- | |- | ||
| | |15. | ||
|6 października 2024 | |6 października 2024 | ||
| | |{{flaga|AUT}} Nikolaus Humml | ||
|{{flaga|POL}} Łukasz Łukaszczyk | |||
|{{flaga|NOR}} Sebastian Østvold | |||
|- | |- | ||
| | |16. | ||
|7 grudnia 2024 | |7 grudnia 2024 | ||
|rowspan=2|{{flaga| | |rowspan=2|{{flaga|SUI}} Kandersteg | ||
|rowspan=2 align=center| | |rowspan=2 align=center|HS106 | ||
|rowspan=2 align=center|– | |rowspan=2 align=center|– | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |17. | ||
|8 grudnia 2024 | |8 grudnia 2024 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |18. | ||
| | |13 grudnia 2024 | ||
|rowspan=2|{{flaga|NOR}} Notodden | |||
|rowspan=2 align=center|HS98 | |||
|rowspan=2 align=center|– | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |19. | ||
| | |14 grudnia 2024 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |20. | ||
| | |4 stycznia 2025 | ||
|rowspan=2|{{flaga| | |rowspan=2|{{flaga|SWE}} Falun | ||
|rowspan=2 align=center| | |rowspan=2 align=center|HS100 | ||
|rowspan=2 align=center|– | |rowspan=2 align=center|– | ||
| | | | ||
| Linia 142: | Linia 170: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |21. | ||
| | |5 stycznia 2025 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |22. | ||
|25 stycznia 2025 | |25 stycznia 2025 | ||
|rowspan=2|{{flaga|SLO}} | |rowspan=2|{{flaga|SLO}} ? | ||
|rowspan=2 align=center| | |rowspan=2 align=center|? | ||
|rowspan=2 align=center|– | |rowspan=2 align=center|– | ||
| | | | ||
| Linia 157: | Linia 185: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |23. | ||
|26 stycznia 2025 | |26 stycznia 2025 | ||
| | | | ||
| Linia 163: | Linia 191: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |24. | ||
|1 lutego 2025 | |1 lutego 2025 | ||
|rowspan=2|{{flaga| | |rowspan=2|{{flaga|POL}} Szczyrk | ||
|rowspan=2 align=center| | |rowspan=2 align=center|HS104 | ||
|rowspan=2 align=center|– | |rowspan=2 align=center|– | ||
| | | | ||
| Linia 172: | Linia 200: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |25. | ||
|2 lutego 2025 | |2 lutego 2025 | ||
| | | | ||
| Linia 178: | Linia 206: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |26. | ||
| | |8 lutego 2025 | ||
|rowspan=2|{{flaga| | |rowspan=2|{{flaga|AUT}} Eisenerz | ||
|rowspan=2 align=center| | |rowspan=2 align=center|HS109 | ||
|rowspan=2 align=center|– | |rowspan=2 align=center|– | ||
| | | | ||
| Linia 187: | Linia 215: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |27. | ||
| | |9 lutego 2025 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |28. | ||
| | |1 marca 2025 | ||
|rowspan=2|{{flaga| | |rowspan=2|{{flaga|GER}} Oberhof | ||
|rowspan=2 align=center| | |rowspan=2 align=center|HS100 | ||
|rowspan=2 align=center|– | |rowspan=2 align=center|– | ||
| | | | ||
| Linia 202: | Linia 230: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |29. | ||
| | |2 marca 2025 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |30. | ||
| | |20 marca 2025 | ||
|rowspan=2|{{flaga|POL}} Zakopane | |rowspan=2|{{flaga|POL}} Zakopane | ||
|rowspan=2 align=center|HS140 | |rowspan=2 align=center|HS140 | ||
| Linia 217: | Linia 245: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |31. | ||
| | |21 marca 2025 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|colspan=5 align=center style="border-top-width:3px"| ''' | |colspan=5 align=center style="border-top-width:3px"| '''Klasyfikacja końcowa''' | ||
|style="border-top-width:3px"| | |style="border-top-width:3px"| | ||
|style="border-top-width:3px"| | |style="border-top-width:3px"| | ||