Przejdź do zawartości

Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

Nie podano opisu zmian
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 618: Linia 618:
|-
|-
|align=right|1.
|align=right|1.
|align=right|22 listopada 2024
|align=right|23 listopada 2024
|align=right|23 listopada 2024
|align=right|23 listopada 2024
|rowspan=2|{{flaga|NOR}} Lillehammer
|rowspan=2|{{flaga|NOR}} Lillehammer
|{{flaga|GER}} Karl Geiger
|
|-
|-
|align=right|2.
|align=right|2.
|align=right|24 listopada 2024
|align=right|24 listopada 2024
|align=right|24 listopada 2024
|align=right|24 listopada 2024
|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft
|
|-
|-
|align=right|3.
|align=right|3.
|align=right|29 listopada 2024
|align=right|30 listopada 2024
|align=right|30 listopada 2024
|align=right|30 listopada 2024
|rowspan=2|{{flaga|FIN}} Ruka
|rowspan=2|{{flaga|FIN}} Ruka
|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger
|
|-
|-
|align=right|4.
|align=right|4.
|align=right|1 grudnia 2024
|align=right|1 grudnia 2024
|align=right|1 grudnia 2024
|align=right|1 grudnia 2024
|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik
|
|-
|-
|align=right|5.
|align=right|5.
|align=right|6 grudnia 2024
|align=right|6 grudnia 2024
|align=right|7 grudnia 2024
|rowspan=2|{{flaga|POL}} Wisła
|
|-
|align=right|6.
|align=right|8 grudnia 2024
|align=right|8 grudnia 2024
|align=right|8 grudnia 2024
|{{flaga|POL}} Wisła
|
|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik
|-
|-
|align=right|6.
|align=right|7.
|align=right|14 grudnia 2024
|align=right|14 grudnia 2024
|align=right|14 grudnia 2024
|align=right|14 grudnia 2024
|rowspan=2|{{flaga|GER}} Titisee-Neustadt
|rowspan=2|{{flaga|GER}} Titisee-Neustadt
|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft
|
|-
|-
|align=right|7.
|align=right|8.
|align=right|15 grudnia 2024
|align=right|15 grudnia 2024
|align=right|15 grudnia 2024
|align=right|15 grudnia 2024
|{{flaga|SLO}} Peter Prevc
|
|-
|-
|align=right|8.
|align=right|9.
|align=right|20 grudnia 2024
|align=right|20 grudnia 2024
|align=right|21 grudnia 2024
|align=right|21 grudnia 2024
Linia 662: Linia 667:
|
|
|-
|-
|align=right|9.
|align=right|10.
|align=right|22 grudnia 2024
|align=right|22 grudnia 2024
|align=right|22 grudnia 2024
|align=right|22 grudnia 2024
|
|
|-
|-
|align=right|10.
|align=right|11.
|align=right|28 grudnia 2024
|align=right|28 grudnia 2024
|align=right|29 grudnia 2024
|align=right|29 grudnia 2024
Linia 673: Linia 678:
|
|
|-
|-
|align=right|11.
|align=right|12.
|align=right|31 grudnia 2024
|align=right|31 grudnia 2024
|align=right|1 stycznia 2025
|align=right|1 stycznia 2025
Linia 679: Linia 684:
|
|
|-
|-
|align=right|12.
|align=right|13.
|align=right|3 stycznia 2025
|align=right|3 stycznia 2025
|align=right|4 stycznia 2025
|align=right|4 stycznia 2025
Linia 685: Linia 690:
|
|
|-
|-
|align=right|13.
|align=right|14.
|align=right|5 stycznia 2025
|align=right|5 stycznia 2025
|align=right|6 stycznia 2025
|align=right|6 stycznia 2025
|{{flaga|AUT}} Bischofshofen
|{{flaga|AUT}} Bischofshofen
|
|-
|align=right|14.
|align=right|10 stycznia 2025
|align=right|11 stycznia 2025
|rowspan=2|{{flaga|ITA}} Predazzo
|
|
|-
|-
|align=right|15.
|align=right|15.
|align=right|12 stycznia 2025
|align=right|12 stycznia 2025
|
|-
|align=right|16.
|align=right|19 stycznia 2025
|align=right|19 stycznia 2025
|align=right|19 stycznia 2025
|align=right|19 stycznia 2025
Linia 708: Linia 702:
|
|
|-
|-
|align=right|17.
|align=right|16.
|align=right|24 stycznia 2025
|align=right|24 stycznia 2025
|align=right|25 stycznia 2025
|align=right|25 stycznia 2025
|rowspan=2|{{flaga|AUT}} Bad Mitterndorf
|rowspan=2|{{flaga|GER}} Oberstdorf
|
|
|-
|-
|align=right|18.
|align=right|17.
|align=right|26 stycznia 2025
|align=right|26 stycznia 2025
|align=right|26 stycznia 2025
|align=right|26 stycznia 2025
|
|
|-
|-
|align=right|19.
|align=right|18.
|align=right|1 lutego 2025
|align=right|1 lutego 2025
|align=right|1 lutego 2025
|align=right|1 lutego 2025
Linia 725: Linia 719:
|
|
|-
|-
|align=right|20.
|align=right|19.
|align=right|2 lutego 2025
|align=right|2 lutego 2025
|align=right|2 lutego 2025
|align=right|2 lutego 2025
|
|
|-
|-
|align=right|21.
|align=right|20.
|align=right|8 lutego 2025
|align=right|8 lutego 2025
|align=right|8 lutego 2025
|align=right|8 lutego 2025
Linia 736: Linia 730:
|
|
|-
|-
|align=right|22.
|align=right|21.
|align=right|9 lutego 2025
|align=right|9 lutego 2025
|align=right|9 lutego 2025
|align=right|9 lutego 2025
|
|
|-
|-
|align=right|23.
|align=right|22.
|align=right|14 lutego 2025
|align=right|14 lutego 2025
|align=right|15 lutego 2025
|align=right|15 lutego 2025
Linia 747: Linia 741:
|
|
|-
|-
|align=right|24.
|align=right|23.
|align=right|16 lutego 2025
|align=right|16 lutego 2025
|align=right|16 lutego 2025
|align=right|16 lutego 2025
|
|
|-
|-
|align=right|25.
|align=right|24.
|align=right|13 marca 2025
|align=right|13 marca 2025
|align=right|13 marca 2025
|align=right|13 marca 2025
Linia 758: Linia 752:
|
|
|-
|-
|align=right|26.
|align=right|25.
|align=right|14 marca 2025
|align=right|14 marca 2025
|align=right|15 marca 2025
|align=right|15 marca 2025
Linia 764: Linia 758:
|
|
|-
|-
|align=right|27.
|align=right|26.
|align=right|16 marca 2025
|align=right|16 marca 2025
|align=right|16 marca 2025
|align=right|16 marca 2025
|
|
|-
|-
|align=right|28.
|align=right|27.
|align=right|22 marca 2025
|align=right|22 marca 2025
|align=right|22 marca 2025
|align=right|22 marca 2025
Linia 775: Linia 769:
|
|
|-
|-
|align=right|29.
|align=right|28.
|align=right|27 marca 2025
|align=right|27 marca 2025
|align=right|28 marca 2025
|align=right|28 marca 2025
2122

edycje