Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 20:14, 11 sty 2025
, 11 stycznia→Zwycięzcy kwalifikacji do zawodów
Nie podano opisu zmian Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 618: | Linia 618: | ||
|- | |- | ||
|align=right|1. | |align=right|1. | ||
|align=right| | |align=right|23 listopada 2024 | ||
|align=right|23 listopada 2024 | |align=right|23 listopada 2024 | ||
|rowspan=2|{{flaga|NOR}} Lillehammer | |rowspan=2|{{flaga|NOR}} Lillehammer | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|2. | |align=right|2. | ||
|align=right|24 listopada 2024 | |align=right|24 listopada 2024 | ||
|align=right|24 listopada 2024 | |align=right|24 listopada 2024 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|3. | |align=right|3. | ||
|align=right| | |align=right|30 listopada 2024 | ||
|align=right|30 listopada 2024 | |align=right|30 listopada 2024 | ||
|rowspan=2|{{flaga|FIN}} Ruka | |rowspan=2|{{flaga|FIN}} Ruka | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|4. | |align=right|4. | ||
|align=right|1 grudnia 2024 | |align=right|1 grudnia 2024 | ||
|align=right|1 grudnia 2024 | |align=right|1 grudnia 2024 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|5. | |align=right|5. | ||
|align=right|6 grudnia 2024 | |align=right|6 grudnia 2024 | ||
|align=right|7 grudnia 2024 | |||
|rowspan=2|{{flaga|POL}} Wisła | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|6. | |||
|align=right|8 grudnia 2024 | |||
|align=right|8 grudnia 2024 | |align=right|8 grudnia 2024 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|7. | ||
|align=right|14 grudnia 2024 | |align=right|14 grudnia 2024 | ||
|align=right|14 grudnia 2024 | |align=right|14 grudnia 2024 | ||
|rowspan=2|{{flaga|GER}} Titisee-Neustadt | |rowspan=2|{{flaga|GER}} Titisee-Neustadt | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|8. | ||
|align=right|15 grudnia 2024 | |align=right|15 grudnia 2024 | ||
|align=right|15 grudnia 2024 | |align=right|15 grudnia 2024 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|9. | ||
|align=right|20 grudnia 2024 | |align=right|20 grudnia 2024 | ||
|align=right|21 grudnia 2024 | |align=right|21 grudnia 2024 | ||
| Linia 662: | Linia 667: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|10. | ||
|align=right|22 grudnia 2024 | |align=right|22 grudnia 2024 | ||
|align=right|22 grudnia 2024 | |align=right|22 grudnia 2024 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|11. | ||
|align=right|28 grudnia 2024 | |align=right|28 grudnia 2024 | ||
|align=right|29 grudnia 2024 | |align=right|29 grudnia 2024 | ||
| Linia 673: | Linia 678: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|12. | ||
|align=right|31 grudnia 2024 | |align=right|31 grudnia 2024 | ||
|align=right|1 stycznia 2025 | |align=right|1 stycznia 2025 | ||
| Linia 679: | Linia 684: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|13. | ||
|align=right|3 stycznia 2025 | |align=right|3 stycznia 2025 | ||
|align=right|4 stycznia 2025 | |align=right|4 stycznia 2025 | ||
| Linia 685: | Linia 690: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|14. | ||
|align=right|5 stycznia 2025 | |align=right|5 stycznia 2025 | ||
|align=right|6 stycznia 2025 | |align=right|6 stycznia 2025 | ||
|{{flaga|AUT}} Bischofshofen | |{{flaga|AUT}} Bischofshofen | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|15. | |align=right|15. | ||
|align=right|19 stycznia 2025 | |align=right|19 stycznia 2025 | ||
|align=right|19 stycznia 2025 | |align=right|19 stycznia 2025 | ||
| Linia 708: | Linia 702: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|16. | ||
|align=right|24 stycznia 2025 | |align=right|24 stycznia 2025 | ||
|align=right|25 stycznia 2025 | |align=right|25 stycznia 2025 | ||
|rowspan=2|{{flaga| | |rowspan=2|{{flaga|GER}} Oberstdorf | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|17. | ||
|align=right|26 stycznia 2025 | |align=right|26 stycznia 2025 | ||
|align=right|26 stycznia 2025 | |align=right|26 stycznia 2025 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|18. | ||
|align=right|1 lutego 2025 | |align=right|1 lutego 2025 | ||
|align=right|1 lutego 2025 | |align=right|1 lutego 2025 | ||
| Linia 725: | Linia 719: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|19. | ||
|align=right|2 lutego 2025 | |align=right|2 lutego 2025 | ||
|align=right|2 lutego 2025 | |align=right|2 lutego 2025 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|20. | ||
|align=right|8 lutego 2025 | |align=right|8 lutego 2025 | ||
|align=right|8 lutego 2025 | |align=right|8 lutego 2025 | ||
| Linia 736: | Linia 730: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|21. | ||
|align=right|9 lutego 2025 | |align=right|9 lutego 2025 | ||
|align=right|9 lutego 2025 | |align=right|9 lutego 2025 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|22. | ||
|align=right|14 lutego 2025 | |align=right|14 lutego 2025 | ||
|align=right|15 lutego 2025 | |align=right|15 lutego 2025 | ||
| Linia 747: | Linia 741: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|23. | ||
|align=right|16 lutego 2025 | |align=right|16 lutego 2025 | ||
|align=right|16 lutego 2025 | |align=right|16 lutego 2025 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|24. | ||
|align=right|13 marca 2025 | |align=right|13 marca 2025 | ||
|align=right|13 marca 2025 | |align=right|13 marca 2025 | ||
| Linia 758: | Linia 752: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|25. | ||
|align=right|14 marca 2025 | |align=right|14 marca 2025 | ||
|align=right|15 marca 2025 | |align=right|15 marca 2025 | ||
| Linia 764: | Linia 758: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|26. | ||
|align=right|16 marca 2025 | |align=right|16 marca 2025 | ||
|align=right|16 marca 2025 | |align=right|16 marca 2025 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|27. | ||
|align=right|22 marca 2025 | |align=right|22 marca 2025 | ||
|align=right|22 marca 2025 | |align=right|22 marca 2025 | ||
| Linia 775: | Linia 769: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right| | |align=right|28. | ||
|align=right|27 marca 2025 | |align=right|27 marca 2025 | ||
|align=right|28 marca 2025 | |align=right|28 marca 2025 | ||